Žena je spokojená
Žena je spokojená
- HŘEJIVOST
- VODOODPUDIVOST
- NASTAVITELNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Žena je spokojená
Používám k procházkám i s termopradlem k lyžování. Perfektně sedí, nikam se neposunují. Doporučuji
Krásně hřejí a jsou super i na běžky, konečně mám zadek v teple. Hodí se taky kapsička na mobil na stehně. V pase jsou spíše těsné, ale velikost mi sedí dobře díky pružnosti pasu, řekla bych, že odpovídá lépe, než u kalhot na knoflík, kde bych asi potřebovala větší.
Velmi teplé legíny s hladkým vodoodpudivým povrchem. Jak už bývá zvykem u této značky, moje velikost mi neseděla, musela jsem vzít o jedno číslo větší.
Zatím nezklamaly a nebylo mi v nich zima. Na nošení jsou velmi příjemné.
Skvěle, konečně zateplené legíny v prodloužené délce. Byla jsem v nich několikrát venku i na běžkách a bylo mi pohodlně i teplo. Mám 175 cm, pas 65 a boky 95, běžně mívám velikost S, ale tyto legíny jsem v S nepřetáhla přes boky (nejsou moc pružné) - mám tedy velikost M a v pase si je zavazuju na šňůrku. Nikde neškrábou, ještě mají i vzadu
Teploucky
Super legíny, používám je sám osobně, krásně hřejí.
Uvítal bych velikost 3-4 XL.
Hřejivé legíny
Výborné kalhoty, je v nich krásně teplo, materiál příjemný a odolný.