pohodlné, dobrý grip a dobře v...
pohodlné, dobrý grip a dobře větrají
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
pohodlné, dobrý grip a dobře větrají
výborná obuv
Pohodlné
Nechala jsem si poradit prodavačem a nelituji. Jen jsem si pozdě uvědomila, že nejsou voděodolné (ale to jsem pořešila dalším párem bot). Při chůzi jsou pohodlné, chvilku jsem si musela zvykat na klenbu. Jinak skvělý kup.
Velmi pohodlná obuv, na mokrém kameni trochu klouže
Boty jsou skvělé na běžnou turistiku za sucha. Jsou pohodlně široké a netlačí ani při vbočeném palci...
velmi pohodlné a lehké
spokojen
Vynikající boty na turistiku i běžné chození. Posloužily na výstupy a procházky v Alpách , v Rakousku a teď i do práce :-) Můžu jen doporučit.
Boty jsem si koupila pro vycházky s vnoučaty v Krkonoších. Žádné náročné tůry, ale spousta prohlížení si zajímavostí na nemožných místech. Boty mě nezklamaly. Jsou naprosto vyhovující pro pohyb v nerovném terénu, nohu mi podržely. Celkem mi vyhovovaly i pro chůzi po zpevněném terénu. Boty jsem si koupila nepatrně větší, než potřebuji, a to se