slušivé
Tepláky jsou opravdu ze silné teplákoviny, pěkný střih, délka akorát (168 cm), jen bohužel nesedí velikosti. Nosím velikost L/XL a tady bylo XL opravdu tak o číslo větší. Jinak jsou moc pěkné a objednám si je v menší velikosti.
- HŘEJIVOST
- HEBKOST
- KAPSY
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
