Skvělé kalhoty do deště a větru.
Koupila jsem je na chození do deště a kaluží s dcerou. A naprosto splnili očekávání. Nepromoknou, neprofouknou, mají praktickou kapsu. A když pod ně dáte teplejší vrstvu, tak zvládnou i lehce chladnější počasí cca 7 - 10 stupňů.
- VODĚODOLNOST
- PRODYŠNOST
- KAPSY
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
