Pohodlné, jsem s nimi spokojen...
Pohodlné, jsem s nimi spokojena. Za mě jediná výtka a to, že vnitřní kraťasy se dost vyhrnují, ale není to nic závratného
- ODVOD POTU
- PRUŽNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Pohodlné, jsem s nimi spokojena. Za mě jediná výtka a to, že vnitřní kraťasy se dost vyhrnují, ale není to nic závratného
Manželka je spokojená.
Bardzo lekkie, fajnie się układają, materiał jest rozciągliwy.
Nadadzą się do każdej aktywności fizycznej oraz na codzień.
Spodenki lekkie, przewiewne. Dobry materiał. Jedynie do czego można się przyczepić to, że trochę się podwijają podczas biegania. Mimo wszystko polecam
Empfehlenswert
Calções confortáveis
El textil es suave y cómodo, me gusta el bolsillo interior para llevar el móvil
Confortável
Ce short est ultra confortable en plus d'être beau !
Super mõnusad ja mugavad püksid. Näevad välja väga efektsed ja ilusad. Ostaks veel🙂