Příjemné na nošení, nošeno cel...
Příjemné na nošení, nošeno celou zimu :) rozhodně koupím další
- ODVOD POTU
- HŘEJIVOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Příjemné na nošení, nošeno celou zimu :) rozhodně koupím další
Zakoupeno na domácí nošení. Je dostatečně dlouhé a příjemně teplé a pružné. Na lyžování se mi nesvědčilo, za mě má horší odvod potu než bych si představovala, ale na domácí pohodičku je skvělé. A moc pěkná barva.
teplé, popis na prodejně udává jako termotričko
pohodlné, funkční a navíc krásná barva
Maximální spokojenost. Příjemné na těle, dobre odvádí pot.
Super
👍🏼
Tričko je super, udrží vás v teple a pěkně odvádí pot. Má super materiál a velikost sedí. Doporučuji všem.
Příjemný materiál, funkční, velikost odpovídá
Velmi příjemný a měkký materiál. Nosím v zimě na lyže, běžky i turistiku.