Zaujaly na první dobrou - hezk...
Zaujaly na první dobrou - hezká barva, pěkně sedí, jemnějši materiál, ale neprůhledné, celková spokojenost. Jinak prsa nejsou nijak vyztužená, tak to jen pro info.
- DRŽENÍ NA TĚLE
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Zaujaly na první dobrou - hezká barva, pěkně sedí, jemnějši materiál, ale neprůhledné, celková spokojenost. Jinak prsa nejsou nijak vyztužená, tak to jen pro info.
Plavky jsou krásné, ale nevím na jakou výšku postavy. Při mé výšce 173 cm byla i velikost 40 krátká - plavky se zařezávaly do ramen a neseděly mi v oblasti hrudníku.
Plavky dle mého názoru zpevňují až příliš, materiál je nepříjemný. jinak vypadají hezky, ale máte-li citlivou kůži, asi nebudete nadšeni. Vracela jsem je, nevím, jestli by pomohlo koupit o číslo větší....
Maillot agréable à porter, tissu plus souple que mon précédent maillot (que j’ai gardé quelques années) À voir s’il résiste autant au chlore Coloris sympa
Beau et agréable à porter.
Bonito diseño. Muy resistente al cloro
Top
Göğüs kısmını beğenmedim
Un modelo còmodo.
性价比超高