Plavky jsou krásné. Materiál j...
Plavky jsou krásné. Materiál je žebrovaný a není průsvitný. Běžně nosím velikost EU36, ale tyto plavky mi ve velikosti 36 byly malé - na štítku bylo XS. Takže jsem je musela vrátit. Chtěla jsem si objednat větší, ale nebyly k dispozici.
- ZAKRYTÍ
