Velký propad oproti předchozím...
Velký propad oproti předchozímu modelu a to jsem si je zatím pouze oblékla. Nesedí tak skvěle, rýsují se kalhotky a i ten materiál se mi zdá takový umělejší. A co je ze všeho nejhorší? Mají jen 2 kapsy oproti 5 z předchozího modelu! Jen jedna je na zip. Hodně mě tato změna mrzí, protože předchozí model jsem milovala. Snad ještě názor změním.
- ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ
- VOLNOST POHYBU
- KAPSY
- Poměr ceny a kvality
