Dávám jenom 3* jelikož jsem vy...
Dávám jenom 3* jelikož jsem vyzkoušela docela dost modelů dámských cyklistickych kalhot. Tyto kalhoty nemají až tak dobrou vložku. Na krátké vyjiždky super ale dlouhé připravte se na to, že Vas bude pěkně bolet pr..l 😅 Možná by to chtělo zapracovat více na vložce. Kšandy by mohli být o něco širší, dizajn hezky, délka kalhot = půlka stehna, nejso
- ODVOD POTU
- DRŽENÍ NA TĚLE
- NÍZKÁ HMOTNOST
- Poměr ceny a kvality
