Skvělé plavky, dobře padnou i ...
Skvělé plavky, dobře padnou i hezky vypadaj. Kupuji opakovaně
- DRŽÍ NA TĚLE I VE VLNÁCH
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Skvělé plavky, dobře padnou i hezky vypadaj. Kupuji opakovaně
Plavky krásně sedi, mají hezky střih při plavání drzi co mají. Jen jsem objednavala o číslo větší nez nosím.
Pouze vyzkoušené. Těsné.Velikost neodpovídá.Nemají regulaci ramínek.Bez vycpávek.Jsou vidět bradavky.Jsem zklamaná.
Plavky perfektně sedí (i na větší prsa), dělají hezkou postavu a skvěle se v nich plave. Doporučuji.
Plavky mají skvělý střih, hezky drží i při aktivitách ve vodě, dělají hezkou postavu.
Skvělé sedí a dobře vypadají.
super, krásně sedí
Plavky sedí, vypadají suprově, ale životnost 2 roky... pak je z nich jen "sítko"
Kupovala jsem pro dceru a sedí a sluší naprosto perfektně a drží i při hodně divoké jízdě na tobogánu.
Nádherné plavky Mají krásně řešeny dekolt a zadá Mám je do bazénu se slanou vodou tak uvidíme co vydrží Jsou slabší než klasická plavkovina Velmi příjemné na těle a dělají krásnou postavu