nic moc
design není moc hezký
- PRUŽNOST
- ODVOD POTU
- NEPRŮHLEDNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
design není moc hezký
Velice pohodlné na sport i turistiku.
Při pocení nepociťuji nekomfort
Dobře se v nich cvičí
Výborné legíny, nejdou průhledné a dělají hezkou postavu, mají vyšší pas a nesklouzávají dolů, takže jsou pohodlné a nikde neškrtí určitě doporučuji
It was good product. Staff is very nice to wear. I am happy with the quality of it.
confortable car il maintient bien le bassin
Jestem bardzo zadowolona
Клинът изглежда много добре при първо обуване. Една идея еластичността не е достаъчна. След неколкократни тренировки с него оставам с учещането, че запарва. Ще го пробвам отново есента при по-хладно време.
Rozmiar odpowiedni i jakość wykonania super