skvěle sedí a vypadají dobře i...
skvěle sedí a vypadají dobře i barva.
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
skvěle sedí a vypadají dobře i barva.
Manželka je spokojená
Super vysoky pas, ktery drzi. Nosim na beh, na jogu, naprosta spokojenost. Ale urcite doporucuji vetsi velikost.
Pohodlné uplé kratasy
Kraťase jsou velmi těsné a neprodyšné, je v nich horko a pas je opravdu hodně pevný a vysoký. Normálně nosím velikost S nebo M a tyto mám v M a přijde mi, že by to chtělo větší velikost.
Sedi perfektne, pas i nohavicky sedi jako pribite.
Kraťasy využívám na běhání; dobře sedí v pase i na bocích, po vyprání drží tvar, rychke schnou.
Nejlepší kraťasy co znám 🥰
super kraťasy na sport
Moje nejoblibenejsi kratasy na jogu