Vše je v pořádku
Vše je v pořádku
- PRUŽNOST
- DRŽENÍ NA TĚLE
- ODVOD POTU
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Vše je v pořádku
velmi pohodlné a skvělý poměr cena/výkon
Hezky sedí. Nezaříznou se kolem stehna. Splňují účel.
Dobře chraní citlivé části těla
Příjemné na tělo, nohavičky bez silikonu, takže neškrtí a přesto nekloužou.
Krásně sedí, velice pohodlné, doporučuji!
Cyklistické kraťasy zakoupené pro přítelkyni. Ideální pro začátky ježdění na kole, kdy si člověk ještě nechce pořizovat cyklodres. Zadek nebolí ani po pár hodoninách jízdy na kole (a to i v drsnějším terénu). Na první pohled ani není vidět, že se jedná o cyklokraťasy, takže lze využít i na ježdění po městě.
Pohodlné, elastické, velmi dobře padnou a nikde neškrtí. Mohu doporučit
Pohodlne
Popis produktu je zcela výstižný - kraťasy na běžné ježdění na silničním kole. Až na dvouhodinové vyjížďky. Jen pro informaci: lemy nohavic nemají silikonovou protiskluzovou úpravu, jak bývá zvykem a přesto dobře drží.