První dojem
Dnes velmi moderní "rychlozavazování" v terénu opravdu nepraktické, utahování a povolování "tkaniček" zabere třikrát více času, než klasika, lžíci s sebou po horách fakt nenosím a v pevně neutažené botě bych si nabila, což nechci. Vložka, jak u bot z tržnice. Po pořešení těchto dvou "marginalit" vypadají do terénu schůdně. Nevýznamné plus za
- PŘILNAVOST
- TLUMENÍ NÁRAZŮ
- DRŽENÍ NA NOZE
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
