Nickel
Suffisamment long, bien coupé, très léger, bien respirant, très agréable.
Couleur pas trop à mon goût, un peu trop rose bonbon
- NÍZKÁ HMOTNOST
- ODVOD POTU
- ODVĚTRÁVÁNÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Suffisamment long, bien coupé, très léger, bien respirant, très agréable.
Couleur pas trop à mon goût, un peu trop rose bonbon
I bought this to wear for running. It is a very light weight top. I especially like the back lines as it is unique to running tops.
bardzo ładna i wygodna koszulka i do biegania i letnie spacery
Léger et respirant
J’ai pris un XS qui est ma taille habituellement mais celui taille grand et est plutôt un S
Bardzo fajna i lekka koszulka
Léger parfait pour un run D’été
Je suis bluffée par le confort de ce débardeur. Très léger, parfait pour le sport quand il fait chaud
Tavsiye edilir
Assenta bem.