Skvělé sportovní shortky, odbě...
Skvělé sportovní shortky, odběhla jsem v nich marathon a ani se nehly + mají spoustu kapes. Normálně nosím velikost M/L, ale tady jsme byla ráda, že jsem zvolila L, jsou doopravdy hodně na tělo.
- KAPSY
- DRŽENÍ NA TĚLE
- ODVOD POTU
- Poměr ceny a kvality
