Dobrý
Příště bych koupila o 2 velikosti větší, hodně těsné a na mikinu už se nevejde.
- VODĚODOLNOST
- VODOODPUDIVOST
- PRODYŠNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Příště bych koupila o 2 velikosti větší, hodně těsné a na mikinu už se nevejde.
Parádní bunda do deště. Nepropustí vodu, je malá, skladná, do batůžku na každý výlet pribalim.
Lehká, skladná
Nemám
Splňuje účel
Prima sedi
Do deště super místo pláštěnky, lehce skladná- malý objem
Škoda, že nemá ve spodní části šňůrku- odstává
Nosím ho na vodu na neopren když prší a fakt top, jsem strašně spokojená s tím jak maličký může být a zároveň pak fakt funguje. Nosím M/L ale brala jsem si větší, abych mohla kdyžtak pořádně vrstvit a je delší, což je lepší 🙏😁
SUPER
SUPER