Pekna barva, multifunkcni, pou...
Pekna barva, multifunkcni, pouzivam i na beh, kapsy se zipem, jedinou vadou jsou rukavky vnitrni mikiny ktere se zamotaji nekdy
- KOMBINOVATELNOST
- VODĚODOLNOST
- HŘEJIVOST
- Poměr ceny a kvality
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Pekna barva, multifunkcni, pouzivam i na beh, kapsy se zipem, jedinou vadou jsou rukavky vnitrni mikiny ktere se zamotaji nekdy
Příjemná na nošení, oceňuji vysoký límec, možnost úpravy v pase. Snadná "demontáž" mikiny :-) Voděodolnost zatím nemohu posoudit. Hřeje hezky. Jediná výtka - mohla by být o pár cm delší :-) Ale jinak ok.
Byl to dárek zpětná vazba dobrá.Vyjma horšího přístupu do kapes, ale to je dáno légou přes zip.
OK
Bunda je super.Koupena na Nordic Walking. Otestována v -4st.C. Pod ní jen funkční triko. Velikost M přesně sedí. Hezká vínová barva,Dobré zpracování. Velká spokojenost.
Pohodlná , pěkná .
Bunda je naprosto skvělá, velmi praktická, dobře sedí. Nepromokne, neprofoukne. Oceňuji kapuci, která dobře drží. Barva je moc pěkná. Jedinou malou nevýhodu vidím v zipu, volila bych nějaký hrubší.
Sen harika bir ürünün bayıldımmö
aynı ürünü daha önce de kullanıyordum bunu anneme aldım çok güzel
Pratique et confortable, doublure amovible, poches profonde et doublure agréable