parádní, teplé, nepromokavé
parádní, teplé, nepromokavé
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
parádní, teplé, nepromokavé
Padnou, sedí dobře na noze, hřejivé
Boty se mnou zažily už 4 zimy. Nemám ani sešlapanou podrážku, tak jak by se očekávalo.
Jsou velmi pohodlné, na prsty je opravdu hodně místa a to nejvíce ocením, když v botách delší dobu stojím v mrazu, mám dvě ponožky a i tak je dost místa na hýbání prsty. Navíc jsou velmi lehké a ani v rozsoleném mokrém sněhu do nich neteče.
Pro maminku
skvělé
boty jsou pohodlné, nachodila jsem v nich spoustu kilometrů ve sněhu a nikdy nepromokly.
Boty mám pět let, jsou jako nové, chodím v nich vždycky celou zimu. První boty, ve kterých mi není zima. Absolutní spokojenost, na výlety, do hor, občas i do města.
Na sněhu velmi, ale opravdu velmi kloužou. O náledí ani nemluvím.
Hledala jsem teplé, nepromokavé, pohodlné boty. Tyto splňují všechny mé představy. Tam, kde značkové, drahé boty zklamaly, tyto obstály. I delší procházka - 3h mokrým sněhem - pohodová záležitost.
Jsou pohodlné, není v nich zima a opravdu jsou velmi vhodné do sněhu voda nepronikne. Vřele doporučuji
Mám je už 8 let, stále drží, hřejí a neprotečou. Pravidelně impregnuji. Teď to vypadá, že se doprodávají a nastupuje jejich nová podoba, která už nevypadá tak kvalitně. Rychle kupuji tyto staré (růžovo černé) do zásoby.