Akorát na kolo
Akorát na kolo
- ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ
- POHODLÍ
- PŘILNAVOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Akorát na kolo
Vzhledem k velikosti nohy nemám úplně největší možnost výběru, proto jsem vsadil opět na decathlon, zkušenost s jejich cyklobotami již mám. Předchozí mi vydržely 10 let ježdění průměrné intenzity (vydržely i amatérské XC závody). Boty jsou prodyšné, příjemné, dá se v nich i normálně chodit, vypadají dobře. V poměru cena/výkon je za to mě výborná
Tyto tretry na kolo jsem si vybral především proto, že nejsem až tak zdatný cyklista a občas musím kolo tlačit. A nebo to beru cestami, kde se s kolem ani moc jet nedá. Na toto jsou tyto body vynikající. Dobře se v nich chodí, mají podrážku, která zvládne i terén. Osobně oceňuji i klasické šněrování (s kapsičkou, kam šňůrku schováte). Na
Bota mi dobře sedí. Vypadá, že i vydrží. Design je jednoduše elegantní. Vrchní část je tenká, prodyšná, což je super v horkých dnech. Naopak do zimy nejsou. A s tím je spojená i nevýhoda měkké vrchní konstrukce, takže i když je možné mít na nich nášlapy, tak se kroutí při zvedání pedálu. S nášlapy to tedy není na silovou cyklistiku, spíš jen fixaci
Moje první tretry. Vybral jsem si je, protože jsou relativně pohodlné, tvarově skoro jak běžné boty. Dá se v nich v pohodě chodit. Upevnění, utahování tkaničkami je fajn. Jsou prodyšné. Po nějaké době jízdy ale cítím, že tam mám prsty přecejen trochu namačkané (mám širší nohu a bota je užší).
Boty skvělé sedí a skvělá cena!!!
Cykloboty jsou pohodlné i na chůzi. Nejsou tak tuhé, jako klasické tretry, ale při celodenním putování s kolem i bez kola ideální varianta. Při promoknutí docela rychle uschnou a hlína se z nich dá jednoduše setřít. Mají za sebou skoro 1000 km na kole a jsou jako nové.
Za tu cenu super boty
Moc se mi líbí nízká hmotnost a jednoduchost.
Nedoporučuji, boty hned po prvním použití praskly bez jakéhokoliv zjevné příčiny.
Dobrý den,
velice děkujeme za Váš čas věnovaný recenzi tohoto produktu. Každá zkušenost je velmi cenná a pomáhá nám s vývojem nových modelů.
Je nám líto, že kvalita produktu neodpovídá Vašim požadavkům. Z toho, co popisujete, se domníváme, že by se mohlo jednat…