Sedlo
Je lepší jak původní, moc dobrý nakup
- POHODLÍ
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Je lepší jak původní, moc dobrý nakup
Skvělé měkké sedlo.
Dobré sedlo.
Měkké polstrování, používám na začátku sezóny, abych si zvykl 🤭 Střídám s tvdým sedlem Ergon.
Pohodlné sportovní sedlo
Není špatné, za dobrou cenu. Ale stejně mě pořád bolí zadek :-( Budu muset pokračovat v hledání...
Velice dobře tvarované a pohodlné sedlo. Bohužel, po pár hodinách začalo nepříjemně vrzat. Ideální zátěž pro toto sedlo tedy bude někde kolem 1 hodiny, max. 1 x týdně. Je to ale rozhodně škoda...
Výměna za karbonové prkno, sice není tak lehké, ale zase už se dá na kole trénovat. Sedí se na něm dobře i na delších cestách.
Pohodlné i na delší vyjížďky, materiál je odolný
Super výrobek, syn má instalované na kole, je s ním velmi spokojen.