Dobré rukavice, překvapila mě ...
Dobré rukavice, překvapila mě pouze velikost, že už větší nejsou, netlačí, sedí dobře. Je cítit tlumení. Koupil bych znovu.
- TLUMENÍ NÁRAZŮ
- ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST
- SNADNÉ POUŽITÍ
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
