Chtěl jsem je mít rád, vypadaj...
Chtěl jsem je mít rád, vypadají dobře a na první pohled vše OK.
Nicméně absolutně nedrží na noze, takže po pár minutách se svezou dolu; což u "aero" ponožek fakt není optimální.
Nejhorší ale je, že po PRVNÍ jízdě se ponožka roztrhla při sundavání, i když jsem se opravdu snažil být opatrný (předchozí recneze varují před lehkostí
- ODVOD POTU
- AERODYNAMIKA
- HMOTNOST
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
