Perfektní lahev
Zatím top lahev, co jsem našel. Opravdu dobrý uzávěr (neteče, pokud není pod tlakem), hezky drží. Máme jich doma už asi 6 :D
- OMEZENÍ VZNIKU ZÁPACHU A PACHUTI
- VODĚODOLNOST
- ERGONOMICKÝ TVAR
- Poměr ceny a kvality
- Vzhled / Design
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Zatím top lahev, co jsem našel. Opravdu dobrý uzávěr (neteče, pokud není pod tlakem), hezky drží. Máme jich doma už asi 6 :D
Moc tvrda, spatne se z ni pije.
Kvalitní cyklo láhev, používám už jen tyto. Dobrý uzávěr lahve ze kterého voda neunikl ani v terénu a dobře se z něj pije za jízdy.
Vše ok
Koupeno jako dárek, láhev má dostatečný objem. Kvalitní plast, nezapáchá. Dobře drží.
Ok, ale mohlo by byt větší
Velký objem a kvalita materiálu.
super pítko a zavírání, neteče
Možná trochu dražší bidon, ale má hodně vysokou průtočnost a dobře těsní
Obyčejná lahev, splňuje očekávání