Koupili jsme synovi - 6 let, d...
Koupili jsme synovi - 6 let, drobné postavy, ale bohužel dres velikosti 6 let mu vůbec nesedí. Je velmi úzký, materiál je dost tenký, nedá se skoro obléknout. Dlouhý je dost, ale opravdu příliš těsný. Zkusíme vyměnit za velikost 8 let. Určitě si kupte větší velikost. Kraťasy a šponovky na 6 let sedí synovi dobře.
- PRUŽNOST
- ODVOD POTU
