Klasika za rozumnou cenu
Klasika za rozumnou cenu
Díky recenzím a hodnocení získají zákazníci lepší přehled o našich produktech, službách či zkušenostech ostatních.
Všechny recenze jsou před zveřejněním moderovány. Ve výchozím nastavení se jako první zobrazují nejnovější recenze.
Více informací naleznete v našich Všeobecných obchodních podmínkách
Klasika za rozumnou cenu
vyhovuje
Dobré a pohodlné triko, kupuji opakovaně. Doporučuji
pohodlne
Ideální na další dotváření nebo na tělocvik.
Levné, základní bílé triko, na cvičení nebo na další dotváření ideální.
Obyčejné triko. Koupené do školy na vyrábění. Je neprůhledné, pevné.
Klasické bavlněné tričko u nás kupováno především pro letní dovolené. Lehké, tenké.
Klasika
Koupila jsem synovi schválně větší velikost nosí 116 má 4 roky. Do školky potřeboval větší delší bílé triko. Tak jsem objednala na velikost 7-8 let 120-130 i přesto ho má syn naprosto kraťoučké kdy mu z trika půl břicha leze . Materiál fajn ale velikostně bohužel naprosto neodpovídá.