Zadní cyklistický radar se svítilnou VARIA RTL515

4 299 Kč

8675596

Zadní svítilna s radarem určená k propojení se smartphonem nebo cyklocomputerem s GPS Edge®. Upozorňuje na auta blížící se za cyklistou.

Vynikající viditelnost a upozornění na vozidla blížící se zezadu.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

DOBRÁ VIDITELNOST

Upozorněte řidiče na svou přítomnost již na 1,6 km.

VÝDRŽ

Výdrž až 16 hodin v režimu blikání ve dne a 6 h v režimu stálého svícení.

Technické informace

Zadní radar

Spolehlivý zadní radar, který vás ušetří nepříjemných překvapení. Jeden radar, více možností zobrazení. Dá se spárovat s kompatibilním cyklocomputerem Garmin, se smartphonem, nebo s obojím. Buďte vidět! Svítilna svítí tak silně, že vás řidiči ve dne uvidí až na vzdálenost 1,6 km. Aplikace Varia™ pokrývá prostor za vámi, pokud využíváte telefon jako hlavní nebo vedlejší obrazovku.

Výdrž baterie

Výdrž až 16 hodin v režimu blikání ve dne.

Maximální ostražitost

Zadní radar Varia™ RTL515 vysílá vizuální i zvukové upozornění, jakmile se k cyklistovi blíží zezadu auto, a to již když je vzdálené 140 metrů.

Režim peloton

Svítilna s radarem Varia™ RTL515 má několik režimů včetně režimu peloton, v němž svítilna svítí jen slabě, aby neoslňovala ostatní cyklisty jedoucí ve skupině.

Vynikající viditelnost

Režimy blikání (65 lumenů ve dne a 29 v noci) a stálého svícení (20 lumenů) zajišťují viditelnost cyklisty zdaleka a v úhlu 220 °. Světlo bliká a tím upozorňuje na vaši přítomnost přijíždějící řidiče. Baterie má výdrž 16 hodin v režimu blikání a 6 hodin v režimu stálého svícení.

Spárování s aplikací VARIA

Radar Varia RTL515 můžete spárovat s aplikací Varia ve vašem smartphonu. V aplikaci se zobrazují animace znázorňující polohu a rychlost blížících se aut, na něž upozorňuje pomocí zvukových signálů nebo vibrací.

Kompaktní design

Díky svému čistému podlouhlému tvaru nepřekáží radar v pohybu a může být namontován na většinu silničních, trekových a jiných klasických kol.

Více možností spárování

Tento radar se skvěle páruje s cyklocomputerem s GPS Edge i s jinými přenosnými přístroji Garmin a s kompatibilními smartphony.

Fungování s aplikací Varia

Tato aplikace za vás sleduje polohu a rychlost aut za vámi a vysílá zvuková a vibrační upozornění na blížící se vozidla.

Kompatibilní s jinými aplikacemi

Při spárování se smartphonem je možné radar Varia propojit s vašimi oblíbenými aplikacemi, jako je např. Ride with GPS – jeho upozornění se pak zobrazují přes otevřené karty transparentně.

Hodnocení zákazníků

Načítání