DOMYOS

Trampolína 360 s ochrannou sítí

6 499 Kč
7 999 Kč -18%
*Od 6. 4. 2024 do 14. 5. 2024
Kód : 8799832

Řada trampolín z Decathlonu je navržena tak, aby bezpečně přispívala k psychomotorickému rozvoji dětí a zároveň usnadňovala život rodičům.

Trampolína 360 je mimořádně bezpečná díky chráněnému vstupu a bezpečnostní síti, která blokuje přístup k pružinám. Je ideální pro celou rodinu, pro malé i velké.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +649 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  SKÁKACÍ PLOCHA

  Průměr 3,60 m, bezpečná skákací plocha 7,9 m².

  SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

  Žádné šrouby, žádné nářadí! Snadné montáž a zazimování.

  KOMBINOVATELNOST

  Stisknutím tlačítka sklopíte sloupky pro nasazení ochranné plachty.

  ODRAZ

  Dynamický a pohodlný odraz díky 72 pružinám.

  HMOTNOST

  Pro děti i dospělé! Vhodné pro uživatele o hmotnosti až 110 kg.

  STABILITA

  Je stabilní díky základně na 8 opěrných bodech. Norma EN 71-14.

  Opravy

  Poničená pěna? Žádný problém, 100 % dílů je k dispozici v našem servisu.

  Ochrana před nepříznivým počasím

  Je vysoce odolná vůči používání dětmi, UV záření a vlhkosti.

  Technické informace

  Certifikováno dle normy CE

  Splňuje normy CE pro trampolíny (EN 71-14, EN 71-1 2014+A1:2018, EN 71-2:2020, EN 71-3+A1:2021). Tyto normy stanoví požadavky a zkušební metody platné pro trampolíny používané v domácnostech. Tyto požadavky a zkušební metody zahrnují zejména následující aspekty: konstrukce, pevnost konstrukce, tlumení nárazů a deformace skokanského povrchu.
  Zprávy jsou k dispozici na vyžádání.

  Snadná montáž a zazimování

  K montáži/demontáži této trampolíny nejsou potřeba žádné šrouby ani nářadí. Díly do sebe zapadají, což zaručuje pevnost a snadnou instalaci a zazimování. Sloupky lze během několika vteřin složit bez použití nářadí, což vám umožní rychlou instalaci naší ochranné plachty (prodává se samostatně) a snížit vliv větru téměř o 50 % (zkouška v aerodynamickém tunelu). Testujícím dospělým párům trvalo sestavení trampolíny až 45 minut.

  Bezpečné používání

  Při navrhování našich výrobků se řídíme bezpečností našich mladých uživatelů. Polyethylenová ochranná síť zajišťuje, že je skákací plocha vždy uzavřená a bezpečná. Sloupky na síť jsou odsunuty od skákací plochy a pokryty ochrannou pěnou. Pro větší bezpečnost zabraňuje struktura sítě přístupu k pružinám. Podložka chránící pružiny je široká 30 cm a silná 20 mm.

  Bezpečnost materiálů

  Všechny naše trampolíny splňují nejen normu EN 71-14 pro trampolíny a normy pro hračky, ale jsou také podrobeny řadě dalších testů v akreditovaných externích laboratořích, aby bylo zajištěno, že nepředstavují žádné zdravotní riziko pro naše malé uživatele (chrom 6, ftaláty, formamid, bisfenol A, S).

  Odolnost kovových částí

  Naše materiály jsou pevné a odolné. Všechny trubky konstrukce, na které se vztahuje 5letá záruka, splňují normy ISO 8493 a ISO 8492, které zajišťují jejich stabilitu a pevnost. Jsou vyrobeny z galvanizované oceli za tepla a mají vynikající odolnost proti korozi. Všechny pružiny o průměru 24 mm a 29 závitech jsou vyrobeny z galvanicky pozinkované antikorozní oceli. Jejich tuhost je 4 N/mm. V laboratoři prošly 45 000 cykly roztažení z 15 na 95 mm, aniž by se zlomily nebo selhaly.

  Odolnost pružných částí

  Skákací plocha je vyrobena z polypropylenu odolného proti UV záření (stejný materiál, který se používá na výrobu lan pro plachetnice). Ochranná síť z polyethylenu odolného proti UV záření vydrží tahy daleko za standardními podmínkami použití. Pěny na ochranu sloupků jsou opatřeny křížovou strukturou pro větší odolnost v čase.

  Stabilita

  4 nohy do tvaru W se 2 kontaktními body zajišťují optimální stabilitu. Stabilita je testována při používání a v laboratoři v přísném souladu s normou EN71-14, aby bylo zaručeno dynamické zatížení uživatele 110 kg a statické vychýlení skákací plochy 550 kg. Velmi doporučujeme zatížit trampolínu pro zajištění maximální stability pro případ silného větru. Můžete použít ukotvovací sadu (8377282) nebo zátěžové vaky s vodou nebo pískem (8751885).

  Kvalita odrazu

  72 pružin s 29 závity o průměru 24 mm a délce 141 mm má tahovou sílu 57 N. V kombinaci se skákací plochou o průměru 317 cm nabízejí díky postupné absorpci vynikající odraz a pohodlí při skákání. Byly upraveny tak, aby vyhovovaly široké škále hmotností skokanů, zejména těch nejlehčích, a zajistily jim vynikající pohodlí, zatímco těm nejtěžším z nás poskytnou vysokou odolnost.

  Proč je nosnost pouze do 110 kg, když konkurence nabízí nosnosti až 150 kg?

  Většina skokanů váží mezi 20 a 50 kg (6 až 12 let).
  Víme, že i dospělí rádi skáčou. Proto jsme navrhli výrobek s velmi vysokou odolností (550 kg staticky), který je vhodný pro motorický vývoj dětí. Proč 110 a ne 150 kg? Protože při hmotnosti 150 kg je pro splnění normy odolnosti (750 kg) nutné použít příliš tuhé pružiny, které zpevňují skákací plochu a snižují pevnost kloubů o méně než 40 kg při každém skoku.

  Možnost opravy

  100 % dílů trampolíny je k dispozici jako náhradní díly po dobu 10 let od data poslední prodané trampolíny. Ke každému náhradnímu dílu je přiložen návod, abyste jej mohli snadno vyměnit i sami. Náhradní díly lze objednat prostřednictvím odkazu na stránky poprodejního servisu na stránce produktu.

  Kompatibilní produkty

  3schodový žebřík, ochranná plachta 360, ukotvovací sada, sada na zatížení, terč pro míč, guma na skok do výšky.

  Rozměry výrobku

  Celkový průměr: 3,60 m. Výška:
  2,72 m.
  Celková hmotnost: 63 kg.
  Rozměry skákací plochy: 7,9 m² (⌀ 3,17 m).

  Rozměry balení

  1. krabice: L: 1400 mm.
  Šířka: 525 mm.
  Výška: 325 mm. Hmotnost: 67 kg.

  Tipy na montáž

  Nechcete, aby byla trampolína hlučná při používání? Máme řešení! Při montáži promažte kovová těsnění pomocí teflonového maziva: kód: 8299115

  Doporučení a omezení

  Uživatelům důrazně doporučujeme, aby skákali v ponožkách, které mají silikonové podložky zabraňující uklouznutí. Určeno výhradně na venkovní použití. Nevhodné pro děti do 3 let. Vždy je nutný dohled dospělé osoby. Doporučujeme přítomnost pouze jedné osoby na trampolíně, aby nedocházelo k srážkám a úrazům. Kolem trampolíny ponechte volný prostor do vzdálenosti 2 metrů.

  Záruka

  5 let: konstrukce a odrazová plocha. 2 roky na ostatní díly. Dostupnost náhradních dílů v SAV: 10 let.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Rám 100% Ocel Podlážka 100% Polypropylen Ochranná pokrývka 50% Polyvinylchlorid , 50% Pěnový polyetylen Síť 100% Polyester

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Pro ochranu před znečištěním, listy i nepříznivým počasím stačí sklopit sloupky a trampolínu překrýt plachtou.

  Pokyny pro uživatele

  Nevhodné pro děti do 3 let.

  TESTY

  Odolná odrazová plocha! Odrazová plocha je nejvíce používanou částí trampolíny. Proto je třeba ji pravidelně kontrolovat, zda není poškozená. Abychom zajistili její stálou kvalitu, prochází desítkami testů, které ověřují, že zůstává v té nejvyšší kvalitě i po tisících používání. V rámci standardních testů vydrží tato trampolína zatížení 550 kg. Záruka 5 let, záruka kvality!

  Schváleno

  Tato trampolína prošla rozsáhlým testováním dle norem v akreditovaných nezávislých laboratořích. Díky spolupráci s komunitou testerů byla ověřena pro dlouhodobé používání.

  Obrázky

  Trampolína 360 s ochrannou sítí
  Trampolína 360 s ochrannou sítí
  Trampolína 360 s ochrannou sítí
  Trampolína 360 s ochrannou sítí
  Trampolína 360 s ochrannou sítí
  Trampolína 360 s ochrannou sítí
  Trampolína 360 s ochrannou sítí

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi