BABOLAT

Tenisová raketa Babolat EVO Aero

2 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8811983

Tenisová raketa pro pokročilé hráče na razantní údery.

Rakety Babolat inovativní řady EVO mají všechny vlastnosti raket z řady Pure, ale jsou lehčí a při hře nabízí větší pohodlí. Ideální pro všestranné hráče, kteří mají rádi odpaly s rotací.

 • GRIP 1 undefined
 • GRIP 2 undefined
 • GRIP 3 Není skladem

Získejte +299 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  TECHNICKÉ ÚDERY

  Efektivnější rotace díky novému výpletu 16 × 18.

  Omezení vibrací

  Technologie SMAC EX snižuje vibrace a odpaly jsou tišší.

  KONTROLA

  Woofer System prodlužuje kontakt míčku se strunou a tím zlepšuje kontrolu

  Technické informace

  Hmotnost (bez výpletu)

  Hmotnost 275 g. Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

  Vyvážení (bez výpletu)

  32 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (vyvážení do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale zároveň i hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (vyvážení do ruky), tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň méně razantní a stabilní při dopadu.

  Plocha výpletu

  660 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

  Tuhost

  64 RA. Tato hodnota popisuje tuhost rakety, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

  Výplet

  16 × 18.

  Výpletový vzorec: Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

  Délka

  68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak čím kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

  Systém Woofer

  Systém propojující rám a výplet. Delší kontakt mezi míčkem a výpletem pro lepší kontrolu a pohodlí při hře.

  Spin Alpha

  Nový a vylepšený aeromodulární rám s novým výpletovým vzorcem 16 × 18 usnadní první odpaly s rotací. Silnější trampolínový efekt pro razantní odpaly s menším výdejem energie.

  EVO FEEL

  Vylepšená technologie SMAC EX, díky které z rakety dostanete to nejlepší. Nachází se na čtyřech klíčových místech aeromodulárního rámu. Viskoelastický materiál tlumí vibrace a změkčuje zvuk nárazu, což přináší příjemný pocit pohodlí.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.285 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Nevystavujte prudkým změnám teplot.

  Hodnocení zákazníků