OXELO

Skateboardová deska z javoru s gripem DK100 velikost 8"

699 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8652980

Skateboardová deska s gripem vyvinutá naším týmem. Je ideální pro všechny, kteří hledají desku s jednoduchým vzhledem a excelentní kvalitou.

Deska ze 100% kanadského javoru s certifikací FSC poskytuje vynikající kvalitu a dlouhotrvající pop. Široký nose i tail jsou mírně prohnuté. Střední prohnutí. Ideální na street a rampy. S gripem.

Barva: Zářivě žlutá

8" Není skladem
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +69 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  ODRAZ

  Deska ze 7 vrstev dřeva, 100% kanadský javor pro dobrý pop.

  ODOLNOST

  Lisování za studena a speciální lepidlo zajišťují dobrou odolnost.

  Ovladatelnost

  Velikost 8" se snadno ovládá a usnadňuje triky. Střední prohnutí.

  UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

  Univerzální deska pro jezdce s velikostí bot méně než 42.

  Technické informace

  Dřevo a kvalita popu

  Tato deska se skládá ze sedmi vrstev kanadského javoru (Hard Rock Maple), což je nejlepší odrůda dřeva, ideální na výrobu technicky pokročilých skateboardů. Dřevo nese označení FSC, pochází tedy z udržitelného lesního hospodářství. Používáme vysoce výkonné lepidlo na vodní bázi, které způsobuje menší znečištění než epoxidová pryskyřice.

  Rozměry desky

  Délka: 31,6" (80,4 cm). Šířka: 8" (20,32 cm). Rozvor: 14,17" (36 cm). Šířka nosu: 173 mm. Šířka tailu: 165 mm. Typ prohnutí: střední.

  Jedna deska na formu

  Naše desky z javoru jsou postupně lisovány za studena. To znamená, že při lisování je v každé formě pouze jedna deska. Můžeme tak zajistit optimální rozložení tlaku a každá deska má totožný tvar s tímtéž prohnutím. To je výhoda pro ty, kteří při skateboardingu upřednostňují stále stejný tvar desky.

  Kolik tato deska váží?

  Přibližně 1,1 kg. Desky se brousí ručně a jednotlivé vrstvy dřeva mohou mít rozdílnou hustotu, proto se celková hmotnost desek může lišit. Ale deska je pouze jedním z prvků, které mají vliv na celkovou hmotnost skateboardu. Výrazný dopad má také velikost koleček a trucků.

  Historie vývoje: jak vytvořit desku s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu?

  Model DK100 jsme navrhli jako co nejjednodušší desku. Je tak dostupná pro ty, kteří mají omezený rozpočet nebo rozbíjejí hodně desek. Proto jsme odstranili vše, co bylo možné, aniž by se změnily vlastnosti desky. Už žádná grafika, už žádné barevné vrstvy mezi sedmi javorovými deskami. Technické informace jsou uvedeny na jednoduché nálepce na spodní straně desky.

  Jakou velikost desky zvolit?

  Skateboardovou desku obvykle vybíráme podle šířky. Čím je užší, tím je ovladatelnější (ideální pro začátečníky a uživatele s drobnější postavou). Naopak širší desky jsou stabilnější a bezpečnější při provádění triků; také jsou vhodné pro jízdu na rampě nebo uživatele se zavalitější postavou. Rozměry se uvádějí v palcích. 1 palec = 2,54 cm. Na ovladatelnost a stabilitu desky má také vliv její délka a rozvor koleček.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  1.21 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní část: 100.0% Dřevo

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před kontaktem s vodou. Neskladujte na vlhkém místě, jako např. v kufru auta v zimě.

  TESTY

  Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání skateboardových desek. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. V tomto případě se opíráme o komunitu milovníků tohoto sportu, kteří pracují pro Decathlon po celém světě.

  Schváleno

  Značka Decathlon Skateboarding podporuje skateboardisty, kteří pracují v Decathlonu, bez ohledu na jejich povolání či místo výkonu práce – kdokoliv z nich si může otestovat výrobky a podílet se na jejich vývoji, a tím přispět k jejich soustavnému vývoji a vylepšování. Kromě hlavní síly jde pro celou komunitu i o zdroj hrdosti.

  Obrázky

  Skateboardová deska z javoru s gripem DK100 velikost 8"
  Skateboardová deska z javoru s gripem DK100 velikost 8"
  Skateboardová deska z javoru s gripem DK100 velikost 8"
  Skateboardová deska z javoru s gripem DK100 velikost 8"

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi