FOOTBAR

Senzor Footbar Meteor

1 699 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8662714

Snímač byl navržen tak, aby vám revolučním způsobem změnil zážitek z hraní fotbalu. Můžete díky němu podrobně analyzovat svou hru podle desítky statistik.

Sledujte svůj progres sezónu po sezóně díky Footbaru. Vyzývejte své přátele na každém tréninku a porovnávejte svůj herní styl s profesionály! Můžete vyzívat i další uživatele v režimu šampionátu.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +169 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  MĚŘENÍ PARAMETRŮ

  Počet přihrávek/střel, síla úderu, vzdálenost a rychlost běhu atd.

  KONEKTIVITA

  Připojení snímače k aplikaci Footbar přes Bluetooth.

  KOMPATIBILITA

  Vhodné na malý fotbal (5 hráčů), mini fotbal (7 hráčů), fotbal, futsal, tréninky a běh.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  Snadné použití díky jednoduché a intuitivní mobilní aplikaci.

  NÍZKÁ HMOTNOST

  Velmi lehký (9 g) snímač umístěte na úrovni lýtka na silné noze.

  VÝDRŽ

  Výdrž až 6 hodin, dobíjení pomocí USB adaptéru, který je součástí balení.

  Technické informace

  Mimořádná technologie

  Snímač Footbar detekuje a zaznamenává pohyby nohou pomocí akcelerometru. Poté práci přebírá umělá inteligence. Rozumí všemu, co na hřišti děláte, a převádí to na data: počet kilometrů, počet krátkých nebo dlouhých přihrávek... V závislosti na vašem výkonu a splněných úkolech vám přidělí známky za dribling, fyzičku, přihrávky, obranu, rychlost a střelbu. A není potřeba mít u sebe telefon!

  Pronikněte do detailů své hry

  Senzor Footbar vyhodnocuje váš výkon podle desítky kritérií: uražená vzdálenost, skutečný herní čas, počet krátkých přihrávek, počet dlouhých přihrávek, síla přihrávky, rozložení běhu nebo rychlost sprintu. Tato analýza také vyhodnotí váš herní styl a dokonce vás porovnává s ostatními hráči! Konečně můžete zjistit, zda jste spíše jako Mbappé nebo Jérémy Morel. Vyzvěte ostatní uživatele v šampionátu Footbar!

  Snadné a univerzální použití

  Snímač je kompatibilní se všemi typy fotbalu, lze jej použít pro hry ve volném čase i soutěže: velký i malý fotbal, futsal, tréninky... Je velmi lehký (9 g), tenký (tloušťka 11 mm) a malý (průměr 37 mm), umístí se v horní části lýtka, pod nebo přes ponožku, aniž byste při hře cítili jakékoliv nepohodlí.

  Obsah balení

  Balení obsahuje snímač Footbar, textilní popruh k jeho upevnění kolem lýtka a USB adaptér k nabíjení baterie.

  Systémové požadavky

  Senzor je kompatibilní se systémem iOS 13.0 a novějším nebo Android 5.1 a novějším. Vyžaduje stažení nejnovější mobilní aplikace Footbar, aktivaci Bluetoothu a bezdrátové služby pro přístup ke všem funkcím mobilní aplikace.

  Servis snímače

  Pokud se senzorem budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte přímo společnost Footbar přes email: [email protected]. Jejich tým udělá vše pro to, aby vám pomohl problém vyřešit na dálku. Nicméně pokud bude potřeba senzor vyměnit, dostavte se do nejbližší prodejny Decathlon, kde vám ho vyměníme. Pokud máte další dotazy nebo potřebujete jinak pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

  Záruka

  1

  Hmotnost

  0.15 kg

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků