Sada na kulečník BT 700

14 999 Kč
8557144

Kompletní sada na pool, díky níž můžete hrát v pohodlí vlastního domova v kruhu rodiny i s přáteli.

Hrajete rádi pool? Pořiďte si tento skladný stůl s kvalitní a odolnou deskou a skutečný pool můžete hrát v pohodlí vlastního domova!

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Skladnost

Skutečný skladný 7ft poolový stůl u vás doma!

SNADNÉ POUŽITÍ

Ihned se můžete pustit do hry: vše, co potřebujete, je v balení.

PŘESNOST

Deska se vyznačuje vynikající plochostí, kterou zajišťují podélné výztuhy.

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Stůl smontujete ve dvou za méně než 30 minut.

Technické informace

Rozměry, hmotnost a tvar

Kompletní sada BT 700 váží 105 kg, z toho 90 kg váží stůl. Jak je stůl velký? Měří 80 cm na výšku, 214 cm na délku a 118 cm na šířku, hrací plocha má rozměry 96 × 192 cm. Výška mantinelu je 37 mm a síla samotné hrací desky je 18 mm. Kapsy mají průměr 11 cm a pojmou až 7 koulí najednou.

Rozměry balení

Stůl BT 700 je dodáván rozložený v krabici o rozměrech 126 × 222 × 19 × 255 cm (výška × délka × hloubka × úhlopříčka). Kompletní sada váží 105 kg.

Jak sestavit poolový stůl BT 700


Jak stůl smontovat?*
Jsou potřeba 2 lidé a 30 minut času :)
1. Nejprve postavte a pomocí přiloženého klíče sestavte 4 nohy stolu. 2. Nohy přišroubujte k desce, jejich výšku můžete nastavit.
3. Poté připevněte doplňky (držák na trojúhelník a poličku na koule). 4. Stůl otočte a dávejte při tom pozor, abyste nesklopili jeho nohy.
5. Nastavte nohy tak, aby byla deska dokonale rovná.
A můžete začít hrát!
* Návod k montáži je součástí balení.

Vše, co pro začátek potřebujete, v jedné sadě

Tato sada obsahuje vše potřebné ke hře: - 2 tága o délce 145 cm (57"), vážící 540 g (19 oz), s lepenou kůžičkou o průměru 13 mm;
- 15 číslovaných koulí na pool o průměru 57,2 mm a hmotnosti 162 g + 1 bílou kouli;
- 1 trojúhelník a 1 kartáč na čištění sukna;
- 1 křídu, kterou se natírá špička tága, takzvaná kůžička;
- 1 poličku na koule a 1 počítadlo skóre;
- 1 obal chránící před prachem a UV paprsky.

Konstrukce desky

Deska je vyrobena z kompozitu dřevěných vláken střední hustoty, jinak též MDF (Medium Density Fiberboard). Tento materiál zaručuje lehkou, plochou, hladkou a odolnou desku. Aby deska zvládla větší zátěž a byla odolnější vůči výkyvům teplot, vlhkosti a častému opírání o stůl při hře, inspirovali jsme se od konstruktérů letadel a podložili jsme ji horizontálními výztuhami (viz odstavec Výjimečnost tohoto stolu).

Výjimečnost tohoto stolu: podélné výztuhy

Při konstrukci křídel letadel se využívají tzv. stringery, podélné výztuhy, které jsou spojené s žebry křídla a rámem trupu letounu a mají za úkol zesílit celou strukturu, aby byla schopna odolávat tlakům a deformačním silám. Na stejném principu fungují i kovové podélné výztuhy, které jsme umístili pod desku tohoto stolu. Díky takto zesílenému rámu nedochází u tohoto stolu k postupnému sesouvání desky, které je možné pozorovat u stolů s nezpevněnou strukturou, včetně těch s břidlicovou deskou.

Výhody stolu BT 600

Značky na rámu pro přesnější hru. Nehlučné kapsy se síťkou. Odolné sukno. Nastavitelné kovové nohy. Zaoblené zesílené nerezové rohy pro větší bezpečnost. A konečně, označení FSC (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, z něhož je stůl vyroben, pochází z lesů, které jsou spravovány odpovědným a udržitelným způsobem.

Jak velký prostor je nezbytný pro pohodlnou hru?

Při hraní kulečníku je potřeba se cítit uvolněně. K tomu mimo jiné pomůže, když máte na hru dostatečný prostor. Ideální prostor na hraní kulečníku lze vymezit délkou pomyslného tága (průměrná délka je 145 cm) od každé strany stolu. K němu musíte připočítat dalších 5 cm na míření (zatažení tága před úderem).
To znamená, že ke stolu BT 700 potřebujete mít prostor alespoň 21,5 m² (5,14 × 4,18 m).

Začínáte s kulečníkem? Náš tým pro vás připravil pár tipů, jak začít

Nenechte se mýlit, kulečník je skutečný sport! Přesněji řečeno, sport zaměřený na přesnost a strategii. Abyste při hře byli uvolnění a dokázali jste přesně zopakovat správný pohyb, nespěchejte a najděte si pozici, při níž budete úplně stabilní.
Nespoléhejte se na štěstí nebo náhodu a raději se zaměřte na strategii, přesnost a úspěch. Jak na to? Promítněte si v duchu každý strk a namísto bezmyšlenkovitého šťouchání do spousty koulí se nebojte mířit.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deska 80% Dřevo, 20% Nerezová ocel Rám 80% Dřevo, 20% Nerezová ocel Nohy 100% Dřevo Oblečení 100% Polyester Mantinel 100% Syntetický kaučuk Nastavitelné nohy 80% Nerezová ocel , 20% Syntetický kaučuk Kapsa 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Stůl doporučujeme zakrývat plachtou, která je součástí balení, a skladovat na suchém neprašném místě mimo dosah slunečních paprsků.

Pokyny pro uživatele

Sukno nelze vyměnit!

TESTY

Naši partneři z řad pravidelných hráčů podrobili tento stůl intenzivnímu testování, když na něm sehráli více než 2 000 partií. To odpovídá několika hodinám hraní denně po dobu 6 měsíců.

Schváleno

„Měl jsem možnost vyzkoušet si hraní na stole BT 700 a ohromilo mě, že kvalita hry na něm je srovnatelná s turnajovými stoly. Pokud hledáte opravdu dobrý stůl, doporučil bych právě tento. Užijete si opravdový pool v pohodlí domova!“
Erwan DRAPEAU - juniorský mistr světa z roku 2012 a mistr Francie z roku 2015.

Obrázky

Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700
Sada na kulečník BT 700

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi