Plavecké brýle 100 Soft velikost S s čirými skly modro-šedo-žluté

249 Kč

8797656

Plavecké brýle pro začínající plavce.

Už vás nebaví, že pod vodou špatně vidíte?Plavecké brýle Soft mají nejširší zorné pole ve své řadě a velmi snadné nastavení.

Barva:

Černomodrá / Šedomodrá / Oranžová

Velikost:

průvodce velikostí
S
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Dobrá viditelnost pod vodou díky systému proti zamlžování.

ZORNÉ POLE

Nejširší zorné pole ve své řadě: širší než 160°.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

Brýle při plavání dobře sedí.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Brýle se nastavují vroubkovaným páskem a přezkou.

VODĚODOLNOST

Pružné lícnice zajišťují nepropustnost brýlí.

Technické informace

Jak zabránit zamlžování

Brýle se zamlžují z několika důvodů: rozdíl teplot mezi lidským tělem a vodou, vlhkost apod. Jedním z hlavních důvodů je opotřebení přílišným třením. Pokud dojde k zamlžení, opláchněte skla ve vodě, tím se znovu utvoří ochranný film. Časem dojde k opotřebení výrobku a funkčnost úpravy proti zamlžování se zhorší. Doporučujeme vám proto použít přípravek, který prodlouží funkčnost úpravy proti zamlžování, a tím i životnost brýlí.

Výběr správné velikosti

Vodotěsnost plaveckých brýlí zajišťuje správné přilnutí lícnic na tvář plavce. Před zakoupením se ujistěte, že vám brýle sedí. Poznáte to tak, že lehkým přitlačením dojde k jejich „přisátí“ na obličej i bez použití pásku. Pokud po jemném přitlačení brýle na obličeji drží, bude výrobek vodotěsný i při plavání. Tímto testem také zjistíte, jestli vás brýle někde netlačí. V prodeji ve velikostech S (úzké obličeje) a L.

Nastavení plaveckých brýlí

Brýle, které se přizpůsobí obličeji, již nepotřebují příliš utahovat. Příliš utažené brýle mohou být nepohodlné, mohou zanechávat otlaky nebo dokonce propustit vodu. Není třeba na skla tlačit rukou, jemné přisátí na obličej stačí k tomu, aby se pod brýle nedostala voda. Pásek prochází ideálně 2 až 3 cm nad ušima. V této pozici budou brýle pohodlné a zároveň budou dobře držet.

Údržba plaveckých brýlí

Doporučujeme vám: brýle oplachovat jen v nutném případě ponořením do vody, vnitřní stranu skel nemýt proudem vody. Brýle skladovat v transportním obalu, aby nedocházelo k poškození skel (ochrana úpravy proti zamlžování na vnitřní straně a zabránění poškrábání na vnější straně), brýle nevystavovat teplotám nad 60 °C, nedotýkat se vnitřku skel.

UV ochrana

Všechny plavecké brýle Nabaiji chrání před škodlivými paprsky UVA a UVB. Přímé pozorování slunce je velmi nebezpečné a může způsobit nenávratné poruchy zraku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Čočky 100% Polykarbonát Rám 100% Termoplastický polyethylen Přezky 100% Polykarbonát Popruh 100% Silikon

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití plavecké brýle uložte do pouzdra či jiného plastového obalu. Upozornění: nedotýkejte se vnitřní strany skel, mohlo by dojít k poškození úpravy proti zamlžování.

Pokyny pro uživatele

Nedotýkejte se vnitřní strany skel s úpravou proti zamlžování.

TESTY

Brýle testovali začínající plavci v testu Nabaiji 2019 v Antibes. Plavecké brýle Nabaiji splňují nařízení Rady o osobních ochranných prostředcích 2016/425. Výrobky jsou testovány a schvalovány v nezávislé laboratoři. Brýle jsou určené k plavání na hladině.

Pokyny k údržbě

Po použití opláchněte čistou vodou.. Sušte na suchém a odvětraném místě.

Obrázky

Plavecké brýle 100 Soft velikost S s čirými skly modro-šedo-žluté
Plavecké brýle 100 Soft velikost S s čirými skly modro-šedo-žluté
Plavecké brýle 100 Soft velikost S s čirými skly modro-šedo-žluté

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi