Pánské kraťasy Essentiel na silniční cyklistiku

279 Kč

8542910

Kraťasy pro začátečníky na pohodlnou jízdu na silničním kole. Dejte sbohem nepohodlí!

Tyto cyklistické kraťasy beze šlí jsou určené na příležitostné použití. Jsou vyrobené z hebkého a pružného materiálu a mají velmi pohodlné řešení pasu.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Výstelka z tvarované pěny Soft. Síla: 13 mm. Hustota: 65 kg /m³.

ODVOD POTU

Prodyšný materiál pro pohodlnější nošení.

VOLNOST POHYBU

Pružný materiál poskytuje dobré zpevnění stehen a pasu.

Technické informace

Nová výstelka Soft

Pro co nejpohodlnější sezení na sedle jsme tyto kraťasy vybavili měkkou výstelkou z jelenice. Materiál kraťasů je hebký a prodyšný. Výztuhy ve výstelce mají hustotu 65 kg/m³ a sílu 13 mm. Výstelka zaručuje pohodlí při kratších (zhruba hodinových) vyjížďkách na silničním kole.

Tvar

Tvar výztuh, tedy nejsilnějších míst výstelky, jsme určili na základě testu rozložení tlaku při sezení na sedle. Tento test jsme prováděli ve spolupráci s cyklisty – měřili jsme, kde se nacházejí body největšího tlaku lidského pozadí na sedlo. Tvar výztuh jsme pak navrhli tak, aby pokrýval místa, kde je tlak při sezení nejsilnější. Celkový tvar výstelky navrhli naši modeláři pomocí tvarování na figuríně a pak jej nechali schválit při praktickém použití.

Výztuhy

Výztuhy se nacházejí v místě sedací kosti a perinea. Mezi stehny je výztuha ušita z tenkého materiálu, aby při šlapání nedocházelo k podráždění pokožky. Vyražené žlábky zajišťují větší ohebnost výstelky, která se tak lépe přizpůsobí pohybu.

Doporučená údržba

Perte v pračce na 30 °C v programu na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Nepoužívejte aviváž. Nechte uschnout na ramínku na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Testování výrobků

Náš vývojový tým, jehož základna se nachází v objektu BTWIN VILLAGE ve francouzském městě Lille, se neustále snaží zlepšovat pohodlí našich zákazníků při cyklistice. Naším cílem je nabízet výrobky, které budou 100% odpovídat potřebám zákazníků a cyklistiku jim maximálně zpříjemní. Výrobky testujeme v terénu, protože věříme, že pouze praktické testy nám umožní neustále naše výrobky zdokonalovat.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 85% Polyester , 15% Elastan Podložka 100% Polyuretan Vycpávka – vnější materiál 85% Polyester , 15% Elastan

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi