INESIS

Pánské golfové nepromokavé boty MW500 béžové

1 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8767327

Nepromokavé boty na golf v mírném počasí (s pocitovou teplotou od 10 °C do 20 °C).

Trvale nepromokavé s novou podešví složenou ze tří materiálů, které zaručují pohodlí a maximální přilnavost i v mokrém terénu!

Barva: Písková / Bílá / Břidlicově modrá

44 Není skladem

Získejte +199 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  PŘILNAVOST

  Vzorek podešve je přizpůsoben potřebám švihu.

  VODĚODOLNOST

  Bota s nepromokavou membránou.

  NÍZKÁ HMOTNOST

  367 g ve velikosti 43.

  Technické informace

  Trvale nepromokavé

  Bota MW500 je zhotovena s nepromokavou membránou. Je kolem celé boty. Je propracována do nejmenších detailů, má např. „záhyb“ propojující svršek s jazykem, aby se voda nemohla dostat dovnitř boty.

  Bota MW500 je nepromokavá díky své konstrukci, a nikoliv díky povrchové úpravě. Zůstane tedy nepromokavá po celou dobu své životnosti, a nejen během prvních použití.

  Podešev ze 3 částí

  Vzhledem k tomu, jak je důležité mít při golfu dobrou oporu, je třeba hlavně vytvořit správnou podešev, která golfistům poskytne lepší spojení se zemí. Zaměřili jsme se na přilnavost, pohodlí a odolnost. V mírném počasí může být zem suchá i mokrá. Návrháři tedy vyvinuli podešev ze 3 částí.

  Část pryžovou, část z TPU, která poskytuje vynikající přilnavost na klouzavém povrchu, a mezipodešev z EVA pěny, která zajišťuje mimořádné pohodlí při chůzi.

  Přizpůsobení potřebám švihu

  Spolupracovali jsme s týmy Sportslab. Byla vypracována studie zaměřená jednak na upřesnění míry intenzity tlaku na různé zóny boty a poté na směrování tohoto zatížení při golfovém švihu u levé nohy i u pravé nohy.

  Do nejmenších detailů

  Vznikla tak asymetrická podešev, kde má každý spike svou konkrétní funkci: délka, šířka, výška, každý je jiný. Na ploše podešve jsou rozmístěny tak, aby odpovídaly zónám, na které působí tlak při chůzi a při švihu. Tato práce se spiky umožňuje zaručit vynikající přilnavost, a přitom omezuje jejich opotřebení.

  Podešev je také prolamovaná, aby byla ohebnější a lehčí.

  Pohodlí EVA pěny

  Boty Inesis MW500 jsou mimořádně pohodlné. Je to dáno jak ohebností a měkkostí pryžové podešve, tak i vlastnostmi tlumení došlapu mezipodešve z EVA pěny. Je to materiál, který se hodně používá i u bot na běh. Využíváme zkušeností návrhářů značek zaměřených v Decathlonu na běh a trail, kteří vyvinuli exkluzivní složení EVA pěny.

  Dynamičtější svršek

  Zatímco u designu bot Inesis Grip Waterproof vycházeli návrháři od nuly, u modelu Inesis MW500 již mohli při navrhování svršku vycházet z předchozí verze.

  Cílem bylo zachovat identifikační znaky Inesis Grip Waterproof a přitom dodat dynamičtější linie a více pohodlí při používání. Na nártu je nyní bota z jednoho dílu, což jí dodává větší měkkost. A pak je tu i to, co není vidět.

  Testováno v různých podmínkách

  Tím, že se osoby, které boty MW500 testovaly, nacházely na různých místech ve Francii, a testování začalo uprostřed zimy, byly boty vystaveny těžším podmínkám, než na které byly koncipovány. Boty MW500 si tak poradí s celou řadou různých povrchů: s blátem, pískem, deštěm, suchým povrchem atd. Jde o multifunkční boty na golf.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.794 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Podešev: 20.0% Syntetický kaučuk , 70.0% Ethylenvinylacetát , 10.0% Termoplastický polyuretan Svršek: 90.0% Polyuretan , 10.0% Polyester Podšívka: 100.0% Polyester

  Pokyny k údržbě

  Ruční praní. - Maximální teplota 40 °C.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi