KIPRUN

Pánské běžecké boty s karbonovým plátem Kiprun KD900X LD

3 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8801426

Na vývoji modelu KD900X LD spolupracovali naši závodníci. V těchto botách určených na dlouhé vzdálenosti budete při závodě ještě rychlejší.

Jste připraveni překonat svůj osobní rekord při maratonu? Tyto boty s novou pěnou VFOAM Plus a karbonovým plátem jsou k tomu jako stvořené!

Barva: Bílá / Pastelově mentolová

 • 40 undefined
 • 41 undefined
 • 42 undefined
 • 42,5 undefined
 • 43 undefined
 • 43,5 undefined
 • 44 undefined
 • 44,5 undefined
 • 45 undefined
 • 46 undefined
 • 47 undefined

Získejte +399 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  ODRAZ

  Karbonový plát a pěna VFOAM Plus zaručí návratnost energie.

  TLUMENÍ DOŠLAPU

  Nová pěna VFOAM Plus zaručí tlumení i při maratonské vzdálenosti.

  NÍZKÁ HMOTNOST

  Nízká hmotnost (206 g ve velikosti 42) podporuje dynamiku.

  POHODLÍ

  Nový pletený svršek ze síťoviny poskytuje pohodlí.

  Technické informace

  Spolupráce s našimi závodníky

  V roce 2022 měl Yoann Kowal, jeden z prvních závodníků týmu Kiprun, v plánu běžet Londýnský maraton. Yoann přispěl svými zkušenostmi k vývoji těchto bot, které mají vynikající technické vlastnosti a ideální kombinaci dynamiky, tlumení a lehkosti. Díky této spolupráci jsme vyvinuli boty, které jsou jako stvořené na překonání osobních rekordů.

  Ideální kombinace tlumení a dynamiky

  Nová pěna VFOAM Plus a karbonový plát zaručují dynamiku a tlumení. Charakteristikou modelu KD900X LD je oblouk pod klenbou, který se při každém kroku ohýbá a přispívá k návratu energie. Pěna VFOAM Plus poskytuje ideální odraz při každém kroku. Pěna tlumí náraz a poskytuje výbušnost i při běhu na dlouhé vzdálenosti.

  Testováno a schváleno našimi závodníky

  Model KD900X LD potvrdil svůj potenciál. Naši závodníci v těchto botách překonávali svá osobní maxima. Bravin Kiptoo zaběhl 11. nejlepší čas v historii při 10km závodě v Madridu za 27:02, stejný čas jako legendární běžec Haile Gebrsellasie. Méline Rollin skončila na 18. místě na půlmaratonské distanci na Mistrovství světa v silničním běhu v Rize 2023 v čase 1:10:35.

  Nízká hmotnost pro lepší výkon

  Výrobek s nižší hmotností zlepšuje výkonnost díky lepší úspoře energie. Při vývoji modelu Kiprun KD900X LD jsme nedělali žádný kompromis v oblasti pohodlí. Vybrali jsme lehké materiály a pracovali jsme na optimalizaci podešve. Díky tomu Model Kiprun KD900X LD váží 206 g ve velikosti 42, takže je o 10 % lehčí než předchozí model KD900X.

  Drop

  4mm drop.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.45 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Svršek: 5.0% Polyuretan , 7.0% Termoplastický polyuretan , 3.0% Polyester , 85.0% Polyester Podešev: 25.0% Syntetický kaučuk , 58.0% Ethylenvinylacetát , 10.0% Uhlík, 7.0% Polyether block amide Podšívka: 50.0% Polyester , 50.0% Polyester

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Nezapomeňte o boty správně pečovat. Boty doporučujeme uchovávat na suchém a dobře větraném místě.

  TESTY

  Všechny naše boty jsou testovány externími běžci (nezávislými na Decathlonu) ve všech podmínkách, se kterými se můžete běžně setkat. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli v klidu běhat.

  Schváleno

  Schváleno elitními běžci: Bravin Kiptoo zaběhl 11. nejlepší čas v historii při 10km závodě v Madridu za 27:02, stejný čas jako legendární běžec Haile Gebrsellasie. Méline Rollin skončila na 18. místě na půlmaratonské distanci na Mistrovství světa v silničním běhu v Rize 2023 v čase 1:10:35. Tito sportovci si zvolili model KD900X LD, aby v něm překonali své osobní maximum.

  Pokyny k údržbě

  Neperte.

  Nečistěte chemicky.

  Nežehlete.

  Nesušte v sušičce.

  Nebělte.

  Více informací

  Paul Ch.

  KD900X LD

  Lehké a dynamické boty na závody!

  Na vývoji modelu KD900X LD spolupracovali Yoann KOWAL a Méline ROLLIN. V porovnání s předchozím modelem KD900X jsou o 10 % lehčí. Pěna VFOAM PLUS poskytuje ještě lepší odpružení. Svršek z prodyšné síťoviny se přizpůsobí chodidlu a skvěle jej obepne. Vy se tak můžete plně soustředit jen na svůj výkon. 

  Matthias

  Matthias V.

  Produktový manažer

  Model KD900X LD byl navržen tak, aby se běžci během běhu cítili pohodlně. Tlumení bylo podpořeno silnější podrážkou v kombinaci s dropem sníženým na 4 mm. Pěna VFOAM PLUS v podešvi je navržena na běh na dlouhé vzdálenosti. Zachovává návratnost energie a odraz a zároveň nabízí vynikající tlumení. Hmotnost 207 g zaručuje ideální kombinaci lehkosti a pohodlí. Prodyšná síťovina poskytne pocit druhé kůže.

  KD900X LD

  KIPRUN

  KD900X LD

  KD900X LD: překonejte svůj osobní rekord

  Shoes lab bis
  Machine shoes
  Silhouette Paul Ch.
  Shoes lab
  Silhouette shoes
  Paul C Running
  SILNIČNÍ BĚH

  Obrázky

  Pánské běžecké boty s karbonovým plátem Kiprun KD900X LD
  Pánské běžecké boty s karbonovým plátem Kiprun KD900X LD
  Pánské běžecké boty s karbonovým plátem Kiprun KD900X LD
  Pánské běžecké boty s karbonovým plátem Kiprun KD900X LD

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi