KUIKMA

Omotávka na padel PRO

119 Kč
39,67 Kč/ks
Kód : 8560270

Omotávka Kuikma Pro je vhodná pro náročné hráče. Vysoce pohodlná a kvalitní omotávka příjemná na dotek, která zároveň skvěle absorbuje pot.

Velice pružná omotávka s protiskluzovou strukturou, která nabízí výjimečný kompromis mezi přilnavostí, pohodlím a pocitem v ruce. Tloušťka: cca 0,6 mm. Dlouhá životnost a snadné použití.

Barva: Bílá

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +11 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  POHODLÍ

  Pružný materiál, který poskytuje maximální pohodlí.

  PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

  Protiskluzový povrch zajišťuje dobrý úchop.

  SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

  Šikmo zastřižené konce usnadňují nalepení.

  Technické informace

  Vlastnosti omotávky na padel

  Každá raketa má svůj originální grip, který má mimo jiné zamezit proklouznutí rakety v ruce při odpalu. Nicméně samotný originální grip často nestačí. Omotávka je pak páska, která se omotává okolo již nalepeného gripu. Páska z jedné lepí a z druhé má texturu, která jednak zlepšuje přilnavost, jednak je to další způsob, jak si raketu upravit podle sebe a uchovat si u toho všechny pocity ze hry.

  Výhody používání omotávky

  Nejzásadnější výhody omotávky jsou: Ochrana (chrání originální grip i rukojeť samotnou a prodlužuje tak životnost rakety). Přilnavost (aby ruka při odpalu neprokluzovala). Absorpce vlhkosti (malé otvory na vnější straně zlepšují absorpci potu z rukou). Přizpůsobení rukojeti (např. tloušťky, pokud jste si vybrali raketu s moc úzkou rukojetí).

  Jak si vybrat velikost gripu

  Nejběžnější metoda na určení velikosti rukojeti s gripem spočívá v uchopení rukojeti tak, že mezi prostředníčkem a základnou palce bude prostor 0,5 cm. Pokud si chcete velikost ověřit, strčte do volného prostoru ukazováček. Pokud se tam vejde a ještě tam bude místo zbývat, potřebujete větší velikost. A naopak pokud se do volného prostoru ukazováček nevejde vůbec, potřebujete menší velikost.

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Racket handle 100% Polyuretan

  TESTY

  Tým návrhářů výrobků pro padel sídlí ve španělském městě Alcobendas. Má na starost design a funkčnost výrobků a Snaží se přesně identifikovat potřeby hráčů. Všechny informace následně předávají našemu vývojovému centru ve Francii, kde se vyrábí prototypy, které se testují v praxi hráči padelu různé úrovně. Životnost výrobků je pak testována v laboratoři ve vývojovém centru.
  Díky tomuto postupu jsme si jistí, že naše koncové výrobky, které nabízíme zákazníkům, jsou opravdu kvalitní.

  Schváleno

  Omotávku PRO LUCIA SAINZ testoval a schválil do prodeje Horacio Alvarez Clementi. Díky Horaciovým zkušenostem (bývalá světová jednička a mezinárodní trenér) jsme mohli raketu při testování dotáhnout tak, aby splňovala vysoké nároky. Odpovídá tak potřebám i těch nejnáročnějších profesionálů.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi