Náramek Charge 3 na měření aktivity černý

3 090 Kč −12%
2 699 Kč
*Od 14. 12. 2021 až do vyčerpání zásob

On-line náramek s GPS přes smartphone, puls metrem a možností nastavení 15 sportovních aktivit.

Náramek na sledování kondice a sportovních výkonů s přesnými informacemi o vašich pokrocích: Pulsmetr na zápěstí, GPS (přes smartphone), sledování aktivit, kalorie, oblast tepových frekvencí.

Barva: Černá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

MĚŘENÍ PARAMETRŮ

Monitoring aktivit, GPS (přes smartphone), pulsmetr, kalorie, multisport.

VÝDRŽ

Výdrž až 7 dní (doba nabíjení z 0 na 100%: 2 hodiny).

VODĚODOLNOST

50M, povrchové plavání v bazénu nebo sprchování.

Technické informace

Vlastnosti (1/4)

Dotykový displej s nejlepším rozlišením se automatický přizpůsobí světelným podmínkám. Průběžné sledování tepové frekvence.
Zóny tepových frekvencí (odbourávání tuků, kardio a maximu).
Tepová frekvence v klidu.
Vydané kalorie.
Automatické rozpoznání sportovních aktivit. Sledování každodenních aktivit.
Sleduje víc jak 15 sportů v reálném čase na zápěstí: běh, cyklistika, plavání, chůze, pilates, golf, jóga, jogging, bojová umění, kickboxing.

Vlastnosti (2/4)

Tempo a vzdálenost v reálném čase: připojte Fitbit Charge 3 na GPS vašeho chytrého telefonu a sledujte na displeji své tempo a překonanou vzdálenost.
Kontrola spánku: s aplikací Fitbit nejlépe porozumíte kvalitě svého spánku. Kardio kondice: s aplikací Fitbit poznáte své kardio a lépe porozumíte úrovni své fyzické kondice. Výzvy ke zvýšení pohybu. Zobrazení hodin: velký výběr zobrazení hodin a aktivit.

Vlastnosti (3/4)

Dechová cvičení přímo pro vás. Řízená dechová cvičení, která vycházejí přímo z vaší tepové frekvence, můžete sledovat ze zápěstí. Zdraví pro ženy: naučte se znát lépe sebe samu. Náramek Charge 3 a aplikace Fitbit slouží i k ukládání menstruačních cyklů, premenstruačních syndromů. Můžete tak snadno získat přehled, ve které fázi cyklu se nacházíte.
Inteligentní funkce: nadcházející schůzky, kontrola počasí, abyste věděli, kdy pracovat, a kdy si jít zaběhat. (V blízké době dostupný kalendář).

Vlastnosti (4/4)

Lehký a odolný design: náramek s aluminiovým pouzdrem používaným ve vesmírném programu a displej Gorilla Glass.
Denní a týdenní statistiky: ovládací panel na zápěstí vás každý den vyzve, abyste byli aktivní, hydratovaní a dodržovali spánkový program. Fitbit Pay: v blízkosti bezkontaktního platebního terminálu můžete pomocí náramku spravovat své nákupy. Bezdrátová synchronizace.

Rozměry.

Náramek velikosti S: obvod zápěstí od 140 do 180 mm.
Náramek velikosti L: obvod zápěstí od 180 do 220 mm. Úhlopříčka 39,83 mm. Rozměry displeje 19,9 × 34,5 mm.

Složení

Řemínek k fitness náramku Fitbit Charge 3 se vyrábí z pružného a odolného elastomeru, tedy stejného materiálu, z nějž se vyrábí většina sportovních hodinek. Přezka je vyrobena z hliníku. Textilní řemínek je z polyesteru a garantuje maximální pohodlí. Vybaven je také hliníkovou přezkou.

Údržba

Pokud se náramek namočí nebo pokud se zpotíte, sundejte ho, nechte úplně vyschnout a znovu navlékněte na zápěstí. Náramek občas sundejte, aby si zápěstí odpočinulo.

Obsah balení

Fitbit Charge 3.
Klasické řemínky (S a L).
Dobíjecí kabel.

Hodnocení zákazníků

Načítání