Multifilamentový výplet TA500 Comfort 1,35 mm 200 m hnědý

1 999 Kč
10 Kč/m

Výplet pro zkušené hráče, kterým výplet praská po odehrání 10 až 20 hodin a hledají výplet na pohodlnou razantnější hru.

Multifilamentový výplet TA 500 Confort 1,35 mm s dlouhou životností poskytuje razanci a pohodlí při úderu díky polyetereterketonu (PEEK).

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Razance

Razance

Ze směsi polyuretanu, polyamidu a PEEK (polyetherketonu) pro optimální výkon.

Odolnost vůči odření

Odolnost vůči odření

Odolný výplet díky 8 PEEK vláknům a průměru 1,35 mm.

Kontrola trajektorie

Kontrola trajektorie

Materiál PEEK (polyetereterketon) zaručuje dobrou kontrolu míčku.

Technické údery

Technické údery

Drsnější povrch struny usnadňuje odpaly s rotací.

Odolné napětí výpletu

Odolné napětí výpletu

Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 6 měsíců používání.

Technické informace

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tyto výplety jsou vhodné pro osoby náchylné na záněty šlach a pro mládež. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Lano 67.3% Polyamid 6, 23.6% Polyuretan, 9.1% Polyether blokový amid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým změnám teplot. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

TESTY

Výhody výrobky byly testovány v laboratoři: test odolnosti výpletu (než praskne) se v laboratoři provádí pomocí přístroje Canon Ball, který životnost každého výpletu prověří na maximum. Test síly výpletu se provádí v laboratoři pomocí tzv. Charpyho kladiva, které ověří obnovení energie a schopnost předat přijatou rychlost (energii) míčku.

Schváleno

Testováno certifikovanými trenéry a nejlepšími mladými hráči ze severu Francie.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi