TECNIFIBRE

Multifilamentový tenisový výplet XR3 1,3 mm přírodní

399 Kč
32,71 Kč/m
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8042640

Výplet pro zkušené hráče tenisu, kteří mění výplet po 10 až 20 hodinách hry a při hře preferují pohodlí a dobrý cit v ruce.

Multifilamentový výplet Tecnifibre XR3 1,3 mm se třemi monofilamenty uvnitř nabízí nejlepší kompromis mezi kontrolou odpalu, pohodlím a pocitem ze hry.

Barva: Béžová

undefined
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +39 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  ODOLNOST

  3 nylonové monofilamenty obklopené PU multifilamentem pro dobrou odolnost.

  TECHNICKÉ ÚDERY

  Dobrá kontrola odpalu díky struně o průměru 1,3 mm a konstrukci.

  VÝKON

  Konstrukce z PU/nylonu pro optimální napětí při úderu.

  Odolné napětí výpletu

  Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 3 měsíců používání.

  Technické informace

  Pevnost

  Struna se skládá ze 3 polyamidových monofilamentů a 544 mikrofilamentů.

  Jaké napětí?

  Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

  Monofilament?

  Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

  Multifilament?

  Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

  Kdy je třeba výplet vyměnit?

  Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

  Rady Decathlonu

  Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  12.2 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Polyamid a polyuretan.

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

  Hodnocení zákazníků