ZIPRO

Protiskluzové cvičební kotouče

480 Kč
697 Kč -31%
*Od 11. 6. 2024 do 25. 6. 2024

Klouzavé disky ZIPRO vám pomohou zpestřit každý trénink! Příslušenství se používá pro mnoho zajímavých a účinných cviků.

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Morele CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Klouzavé disky ZIPRO - pro trénink motoriky a stability Klouzavé disky ZIPRO vám pomohou zpestřit každý trénink! Toto příslušenství se používá pro řadu zajímavých a účinných cvičení, která ovlivňují mimo jiné stabilitu, rovnováhu a pohybovou koordinaci.

Použití disků působí na posílení hlubokých svalů a také na rozvoj svalové hmoty, např. na nohou, rukou nebo hýždí. Ať už jste začátečník, nebo někdo, kdo má dobrou kondici, jedná se o zařízení, které bude užitečné na jakékoli úrovni tréninku pro dosažení lepších výsledků.

Sada dvou klouzavých kotoučů z měkké pěny a plsti Sada obsahuje dva klouzavé kotouče. Jsou vyrobeny z měkké pěny na horní ploše a plsti na spodní straně. Pěna poskytuje pohodlí při cvičení, zatímco plsť zajišťuje dokonalé klouzání disků po zemi.

Značka ZIPRO dbá na každý detail, takže si můžete být jisti, že výrobek je odolný bez ohledu na intenzitu a četnost vašeho cvičení.

Kluzné kotouče pro intenzivní domácí trénink Základní trénink s kluznými disky spočívá v pohybu rukou a nohou po podlaze, přičemž příslušenství klade během cvičení odpor. Existuje samozřejmě mnoho dalších způsobů, jak zpestřit fyzickou aktivitu.

Vzhledem k malým rozměrům popsané fitness soupravy se bude velmi dobře uplatňovat nejen v posilovnách, ale i doma.

K jejímu používání nepotřebujete žádné další příslušenství ani závaží, protože při cvičení s klouzavými kotouči využíváte váhu vlastního těla.

Hodnocení zákazníků