VIKING TECHNOLOGY

Solární panel Viking L90

4 780 Kč

Solární nabíjecí panel VIKING L90 s výkonem 90W(19,8V/4,55A) je ideální nabíjecí jednotkou pro všechna vaše elektronická zařízení s max. výstupním výkonem 90W.

Barva: Černá / Černá / Žlutá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel best-power.cz

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

SOLÁRNÍ PANEL VIKING L90

Lehký a výkonný solární nabíjecí panel pro všechna vaše elektronická zařízení. Se svými 90W(19,8V/4,55A), je ideální volbou pro nabíjení středních a velkých generátorů nejen značky VIKING. Díky vysoce kvalitním polykrystalickým článkům s efektivitou 24.4%, dokáže přeměnit sluneční svit na solární energii daleko efektivněji, než řada jeho konkurentů.

Solární panel VIKING L90, dokáže nabíjet vaše zařízení až do napětí 19.8V a 4.55A!

Díky napájecímu kabelu s délkou 5m a napájecím koncovkou typu MC4, jej můžete ihned propojit k různým zařízením s odpovídající koncovkou.

Díky množství redukcí a konektorů, které získáte k tomuto solárnímu panelu, jej můžete připojit prakticky k jakémukoliv zařízení s odpovídajícím příkonem. Nebudete muset dokupovat žádné další redukce.

Při použití odpovídající redukce, můžete nabíjet vaše powerbanky, čelovky, fotoaparáty, kamery, baterky, drony, zapojit na kompresor, cestovní chladničku, notebook, přenosný televizor, atd.
Ideální využití na chatách, chalupách, při kempování v karavanech. Se svým výkonem, přijatelnou hmotností a mobilitou, má tento solární panel VIKING L90, neomezené možnosti využití.

Solární panely jsou opatřeny inteligentním čipem, který rozpozná různé typy zařízení a upravuje nabíjecí kapacity k zajištění optimálního nabíjecího procesu pro jednotlivé modely a značky zařízení.

Přednosti solárního panelu VIKING L90

  • Vysoká účinnost solárních, polykrystalických panelů (až 24%)
  • 5m dlouhý nabíjecí kabel
  • Velké množství redukcí a konektorů pro neomezené možnosti nabíjení
  • Vysoce odolné polyesterové pouzdro proti povětrnostním vlivům chránící solární panely proti poškození s odolností IP65
  • Funkce automatického startu nabíjení po připojení elektrického zařízení
  • Velká oka pro možnost přichycení solárního panelu
  • Solární panely jsou voděodolné proti postřiku vodou a odolné proti prachu s certifikací IP65

Vlastnosti produktu:

Kód produktu: VIKING L90 Maximální výkon: 90W Maximální napájecí napětí (Vmp): 19.8V Maximální proud (Imp): 4.55A Napětí v otevřeném obvodu (Voc): 23.3V Zkratový proud (Isc): 4.81A Účinnost buněk (%): 24.4%

Specifikace:

Konstrukce: Odolná, textilní tkanina Rozměr rozloženého modulu: 1075*560*4mm Rozměr složeného modulu: 560*440*15mm Hmotnost: 3.23KG Počet částí sol. panelů: 2 Odolnost: IP67 Osvědčení: CE,ROHs,ISO

Příslušenství k solárnímu panelu je součástí balení:

Technické informace

Záruka

2 roky

Hodnocení zákazníků

Technické informace

Záruka

2 roky