TUNTURI

Skládací rotoped TUNTURI Cardio Fit B20 X-Bike

6 490 Kč

Tento skládací rotoped od oblíbené severské značky TUNTURI je ideální stroj do menších bytů, či všude tam, kde je třeba rotoped po došlapání uložit.

Barva: Černá / Zelená

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Rotoped s magnetickou brzdou, manuální
  • Finská kvalita
  • Kvalitní šlapací střed na čtyřhran s ložisky
  • Setrvačník 1,3 kg, LCD displej
  • Nosnost 110 kg
  • Záruka 2 roky
  • Servis u vás doma

TUNTURI CARDIO FIT B20 X-BIKE Narozdíl od levnějších modelů je model Cardio Fit B20 X-BIKE osazen kvalitním, ložiskovým šlapacím středem a setrvačníkem zaručujícím plynulý a tichý chod rotopedu.

Trenažér je vybaven kvalitní, naprosto tichou magnetickou brzdou a 1,3 kg těžkým setrvačníkem. Zátěž lze regulovat manuálně hned v 8-mi stupních. Šlapací střed je osazen ložisky a plochý řemen je dopínaný kladkou. Sedlo je možné nastavit výškově, přizpůsobíte ho velice snadno a rychle různým postavám (vzdálenost pedál-sedlo lze nastavit v rozmezí 77cm až 87cm). Nechybí plastové vyrovnávače případných nerovností podlahy, díky kterým bude mít stroj vždy požadovanou stabilitu. Nosnost rámu stroje je max. 110 kg.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA Díky praktickému počítači s držákem na tablet, či smartphone vám trénink skvěle uteče. Počítač trenažéru vám v průběhu cvičení bude zobrazovat čas šlapání, aktuální rychlost; spálené kalorie, ujetou vzdálenost a tep Vašeho srdce.

Tepovou frekvenci je možné měřit pomocí dlaňových snímačů umístěných přímo na řídítkách (tzv. hand-pulsy). Pokud chcete znát svou aktuální tepovou frekvenci, stačí se při tréninku chytit madel v místech snímačů a během pár vteřin se hodnota zobrazí přímo na displeji počítače.

Rotopedu nechybí držák tabletu, díky němu pohodlně připevníte tablet a při tréninku už jen sledujete své oblíbené filmy či pořady.

SNADNÁ REGULACE ZÁTĚŽE Zátěž lze regulovat manuálně hned v 8-mi stupních. V průběhu cvičení stačí otočit regulátorem pod počítačem trenažéru a zátěž se upraví.

LOŽISKOVÝ ŠLAPACÍ STŘED Narozdíl od levnějších modelů je tento model osazen kvalitním, ložiskovým šlapacím středem, plochým řemenem s dopínací kladkou a 1,3 kg těžkým setrvačníkem zaručujícím plynulý a tichý chod rotopedu.

MOŽNOST SLOŽENÍ TRENAŽÉRU Bezesporu největší výhodou skládacího rotopedu TUNTURI B20 X-bike je právě jeho možnost složení. Velice jednoduše ho sklopíte do úsporné polohy a postavíte tam, kde nebude překážet, když zrovna necvičíte.

Stroj navíc můžete pohodlně přesouvat, aniž byste ho museli zvedat, je vybaven transportními kolečky.

SERVIS A ZÁRUKA Na stroje značky TUNTURI poskytujeme záruční dobu pro domácí používání: 2 roky záruka, značkový servis u zákazníka doma. Záruka a servis: 2 roky záruka na kompletní stroj. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

PROČ STROJE ZNAČKY TUNTURI? Finská značka Tunturi má více jak 40letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu poskytuje na vybrané produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. V dnešní době tato severská značka Tunturi distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k oblíbeným výrobcům fitness strojů. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás.

Hodnocení zákazníků