TUNTURI

Polohovací lavice UB40 TUNTURI Pro Utility Bench

4 690 Kč
5 790 Kč -18%
*Od 19. 6. 2024 do 22. 6. 2024

Tunturi UB40 Utility Bench je polohovací lavice, kterou využije pro cviky s jednoručními činkami nebo při tlakových cvicích s dlouhou osou a stojanem.

Barva: Černá / Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Fitness store s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: • Posilovací lavice polohovací • Nosnost 250 kg • Záruka 2 roky, servis u zákazníka

TUNTURI UB40 Utility Bench Tunturi UB40 Utility Bench je polohovací lavice, kterou využije pro cviky s jednoručními činkami nebo při tlakových cvicích s dlouhou osou a stojanem.

Posilovací lavice Tunturi UB40 Utility Bench je vyrobena z kvalitní oceli s černou práškovanou povrchovou ochranou, to zaručuje dlouhou životnost. Maximální komfort a stabilitu při cvičení zajistí gumové patky na nohách lavice.

Rozměry lavice jsou (d x š x v) 125 x 70 x 47 cm. Nosnost lavice je 250 kg.

Vyobrazené činky nejsou součástí balení, ale můžete si je u nás dokoupit.

POLOHOVACÍ ZÁDOVÁ OPĚRKA Ergonomicky tvarovaná zádová opěrka s kvalitním polstrováním je nastavitelná v 6 pozicích. Díky tomu procvičíte svaly pod různými úhly.

POLOHOVACÍ SEDÁK Sedlo lze nastavit do 2 pozic. Systém polohování je uživatelsky příjemný a polohu změníte rychle a bez námahy.

KVALITNÍ POLSTROVÁNÍ Dlouhodobé užívání lavice zajistí kvalitní polstrování s tloušťkou 6 cm a extra robustními rohy, které navíc zabraňují opotřebení jemných částí.

MAXIMÁLNÍ NOSNOST Na obrázku naleznete detailní popis nosnosti lavice Tunturi UB40. Pokud odečtete vaši hmotnost od maximální nosnosti lavice, získáte hmotnost, kterou můžete ještě využít. Svou tělesnou hmotnost zahrnujete, pouze existují-li části, na kterých můžete sedět nebo ležet.

Příklad: Vážíte-li 100 kg, můžete trénovat se závažím o hmotnosti 150 kg na UB40, než dosáhnete maximální nosnosti 250 kg.

PROČ TUNTURI? Značka Tunturi má více jak 40 letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu poskytuje na vybranné produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. Dnes značka Tunturi distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k oblíbeným výrobcům fitness strojů. Snahou značky Tunturi bylo a je začlenění zdravého pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás.

Hodnocení zákazníků