TOPVET

Sirup Kloubní výživa pro psy

208 Kč
1 040 Kč/l

Originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátní bylinný komplex. Je vhodný k ochrannému i regeneračnímu použití.

Příchuť: Bez příchutě

200ml Není skladem
Online objednávka

Prodejce a odesílatel Green idea s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

KLOUBNÍ VÝŽIVA – ARTROREGEN

Pro aktivní pohyb bez bolesti

Veterinární přípravek pro psy

Artroregen – originální receptura vyvinutá na základě nejnovějších poznatků současné vědy a moderní fytofarmacie

Originální receptura spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát) a unikátní bylinný komplex standardizovaných extraktů (šišák bajkalský, bršlice kozí noha, přeslička rolní nať, rdesno nať). Je vhodný k ochrannému a regeneračnímu použití u psů všech věkových kategorií. Přispívá k zmírnění bolesti poškozených kloubů a ke zlepšení hybnosti a výkonnosti. Doporučujeme užívat od 3 měsíců věku ke snížení rizika vzniku kloubních problémů, a jako podpora terapie u psů s poškozenými klouby. O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že:

Glukosamin sulfát: je strukturální složka kloubní chrupavky. Je důležitou součástí nutnou pro optimální růst chrupavky, její regeneraci a zpomalení destrukce.

Chondroitin sulfát: je strukturální složka kloubní chrupavky. Aktivně váže vodu, čímž hydratuje chrupavku, zpomaluje destrukci chrupavky.

Kyselina hyaluronová: zabezpečuje optimální lubrikaci kloubu, čímž brání poškození kloubů.

MSM: zpevňuje vazy a šlachy a zejména tlumí zánětlivé procesy. Obsahuje vysoký podíl organicky vázané síry, která pozitivně působí na poškozené chrupavky.

Bylinná směs: unikátní bioaktivní výtažky rostlin pomáhají tlumit zánětlivé procesy a mají silný chondroprotektivní účinek. Vykazují silnou antioxidační aktivitu a pomáhají chránit klouby před opotřebením.

Návod k použití: Prvních 10 dnů (startovací dávka) podávejte 8 - 10 ml (2 čajové lžičky) na 10 kg ž. hm. zvířete. Následně (udržovací dávka) podávejte 5 ml (1 čajová lžička) na 10 kg ž. hm. po dobu 2 – 3 měsíců. Následně vysaďte na 3 měsíce a v případě potřeby kúru opakujte. Je možné podávat dlouhodobě. Tekutá forma se velmi dobře aplikuje v potravě.

Složení: Glukózo-fruktózový sirup, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, MSM, Kyselina hyaluronová, Šišák bajkalský extrakt, Bršlice kozí noha extrakt, Přeslička rolní extrakt Rdesno ptačí extrakt, Glycerol, Voda, Vitamín C, Sorban draselný

Upozornění: Používejte dle návodu k použití. Pouze pro zvířata.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepoučených osob.

Doba použitelnosti: 30 měsíců od data výroby

Číslo schválení: 157-16/C

Hodnocení zákazníků