SUUNTO

Počítač Suunto OCEAN

19 990 Kč

SUUNTO OCEAN - to jsou sportovní hodinky a potápěčský počítač v jednom, určený pro všechna dobrodružství nad i pod hladinou. S velk

Barva: Tmavě šedá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Divers Direct

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

SUUNTO OCEAN - to jsou sportovní hodinky a potápěčský počítač v jednom, určený pro všechna dobrodružství nad i pod hladinou. S velkým, přehledným barevným displejem zajišťuje uživateli čitelnost a použitelnost za všech světelných i viditelnostních podmínek. K dispozici je hned ve třech barevných variantách - All Black, Steel Black a Sand.

SUUNTO OCEAN je skvělým a důvěryhodným parťákem pro monitorování denních aktivit, každodenního tréninku i odvážných expedic. Sedne každému fitness nadšenci svojí multifunkčností, která umožňuje monitorovat, díky speciálním na míru šitým režimům, až 95 různých sportovních aktivit, od trail runningu, cyklistiky až po plavání či jógu. 

SPORTOVNÍ HODINKY Pro nadšence přírody a outdoorových aktivit nabízí SUUNTO OCEAN prvotřídní funkce, díky kterým je dělají spolehlivým parťákem všech oblíbených dobrodružství. Mezi ně patří offline topografické mapy, zdarma dostupné po celém světě, nejmodernější GNSS systém pro určování přesné polohy v reálném čase a barometr pro měření aktuální nadmořské výšky a bouřkové výstrahy. SUUNTO OCEAN jsou navrženy tak, aby držely krok na všech dobrodružstvích a neunikl jim jediný tep. Díky velkokapacitní dobíjecí baterii umožňují SUUNTO OCEAN na jedno nabití až 40 hodin kontinuálního měření polohy přes GPS či 40 hodin potápění (což odpovídá cca 20ti ponorům).V každodenním režimu používání SUUNTO OCEAN vydrží až 26 dní bez nabití a když je potřeba, nabíjí se během okamžiku do plné kapacity. Kromě toho se uživatel může propojit skrze SUUNTO aplikaci i se svými přáteli a sdílet si vzájemně data o tréninku, ponorech i dalších každodenních aktivitách. Aplikaci je možné si jednoduše kdykoliv aktualizovat pomocí bezdrátového připojení.  SUUNTO OCEAN si lze vzít s sebou na nepřeberné množství sportovních aktivit, ať už to je jízda na koni, triatlon či badminton. Vybrat si můžete například z těchto, které nejsou úplným seznamem: SPECIFIKACE: Průměr ciferníku: 49,9 mm Sklíčko: safírové sklo - Sapphire Crystal Materiál lunety: nerezová ocel Hloubka pouzdra: 13,2 mm Materiál řemínku: Silikon Šířka řemínku: 22 mm Třída IP: IPX8 Baterie: Dobíjecí lithium-iontová Nabíjení: pomocí Suunto USB 5 Vdc Kapacita baterie: 510 mAh Výdrž baterie (aktivní/každodenní režim): 40 h / 26 dní Kompas: ano, digitální 3D Provozní teplota: na souši -20°C až +55°C, pod vodou 0°C až +40° C Funkce svítilny: ano  Velikost displeje: 36,32 mm (1,43") Rozlišení displeje: 466 x 466 px Typ displeje: AMOLED  Hmotnost: 99 g Vodotěsnost: 100 m vodního sloupce (10 ATM) Interní paměť: 32 GB Bluetooth: ano, kompatibilní se Suunto aplikací (Android, iOS) WLAN: ano GNSS přijímač: ano Počet tlačítek: 3 Systém jednotek: metrické/imperiální Upozornění: Vibrace, zvukové Aktualizace: bezdrátové Jazyky ovládání: čeština, angličtina + dalších 20 jazyků (např.: DE FR ES IT NL PL PT SV FI RU KO ZH NO DA JA ZHTW)

Hodnocení zákazníků