LAMAX

Dots3 Play True Wireless špuntová sluchátka, výdrž 38h, kvalitní mikrofon

799 Kč

Dots3 Play True Wireless špuntová sluchátka, výdrž 38h, kvalitní mikrofon

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel elem6 s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

LAMAX Dots3 Play

Zašpuntuj uši, odšpuntuj zábavu

Tři, dva, jedna, play! S novýma bezdrátovýma špuntama LAMAX Dots3 Play můžeš hudbu poslouchat kdekoli a kdykoli se ti zamane. Díky hernímu módu s nízkou latencí, nejnovějšímu Bluetooth 5.3 a baterií, co vydrží až 8 hodin, jsou tyhle sluchátka opravdu skvělá. Stejně jako tvůj vkus. Se super zvukem a moderníma kodekama si hravě poradí s tvojí hudební knihovnou, takže na nic nečekej a dej zábavě zelenou!

V syncu s beatem i tvým stylem

Chceš poslouchat hned? Jasně, že jo! Proto jsme sluchátka vybavili nejnovějším Bluetooth 5.3. V praxi to znamená, že se k zařízení připojí automaticky a rychlostí blesku. Hudební a gaming mód zkrátí zpoždění na minimum, takže ať koukáš na seriály nebo kosíš nepřátele, obraz bude vždycky v syncu se zvukem. Ty si tak jenom vychutnáš super basy i vyváženej zbytek spektra.

Vydrží pot i pořádnej zápřah

Žádnej stres, trochu tý vlhkosti LAMAX Dots3 zvládnou. Taky vydrží vysoký herní i poslechový nasazení – kvalitní baterie jim dá až 8 hodin na jedno nabití. A když z nich vyždímeš veškerou šťávu, není všem dnům konec. Dalších 30 hodin zábavy máš v pouzdře, který se z 0 na 100 nabije za 90 minut.

Skutečnej multitasking

Čistej a vyrovnanej zvuk je přesně to, co od sluchátek chceš. LAMAX Dots3 Play jsou navíc vybavený super mikrákem, díky kterýmu můžeš volat, streamovat, přeskakovat skladby, ladit hlasitost nebo zapínat hudební a herní mód. Taky můžeš bez problému přijímat a odmítat hovory. Sluchátka jsou kompaktní s cool designem a na sobě totálně nezávislý, takže můžeš používat jen jedno.

Bluetooth 5.3

Nejnovější Bluetooth obstará rychlé připojení a čistý přenos signálu až na 15 metrů.

Mikrofon na cally

Ať už voláš, mluvíš s hlasovým asistentem nebo posíláš hlasový zprávy, vždycky ti zůstanou volný ruce. A klidně můžeš používat jen jedno sluchátko.

Libovej zvuk

Vychytaný kodeky AAC & SBC umí vytunit už tak super zvuk, kterej oceníš při poslechu muziky i chytrých řečí v podcastech.

Úctyhodná výdrž 38 hodin

Tak kompaktní sluchátka a tak parádní výdrž. Na jedno nabití utáhnou až 8 hodin provozu. A zpátky na max se nabijou za 60 minut. V pouzdru máš navíc šťávu na dalších 30 hodin.

Univerzální USB-C

Skladný a ergonomický pouzdro nabiješ z totální nuly na maximum za 90 minut. Vybrali jsme univerzální USB-C, který ti vždycky někdo půjčí, když ho zapomeneš.

Intuitivní dotykové ovládání

Žádný složitý návody, ale jednoduchý ovládání, který ti půjde od ruky. Stačí jen vyndat sluchátka z krabičky, dát do ucha a pak to půjde samo.

Herní a filmový mód

Obraz i zvuk najednou tady a teď. Gaming mode s nízkou latencí je značka ideál pro hry a filmy, protože zkrouhne zpoždění na minimum.

Instantní párování

Automatický párování nejen s mobilním zařízením je příjemná vychytávka, která dělá život super easy.

Dobíjecí pouzdro

Tohle kompaktní nabíjecí pouzdro s dlouhou výdrží šoupneš jednoduše do kapsy, takže tě nikdy nezaskočí malá výdrž.

Zvládnou pot i slzy s IPX5

Jestli ti sem tam ukápne slza u romantickýho seriálu nebo se zapotíš ve fitku, jsou tyhle sluchátka pro tebe to pravý. Skvěle sedí v uchu a těch pár kapek je nerozhází.

Technické parametry

Typ sluchátek: Do uší, špunty

Ovládání: Dotykové

Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.3

Podporované kodeky: AAC, SBC

Dosah Bluetooth: Až 15 m

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz

Velikost měniče: 8 mm

Kapacita baterie nabíjecí stanice: 300 mAh

Kapacita baterie ve sluchátku: 38 mAh

Doba přehrávání: Hlasitost 50 % - 8 h
Hlasitost 80 % - 6 h

Celková doba poslechu: 38 h

Doba nabíjení sluchátek z 0 % na 100 %: 60 min

Doba nabíjení nabíjecí stanice z 0 % na 100 %: 90 min

Konektivita: USB-C pro nabíjení

Funkce: Podpora hlasových asistentů (Siri, Google Assistant), ovládání skladeb (přehrát/pozastavit, další/předchozí skladba), ovládání hlasitost, hudební a herní mód, integrovaný mikrofon (ovládání telefonních hovorů - přijímání / odmítání a ukončení hovoru), možnost používání pouze jednoho sluchátka, LED indikace, ergonomická konstrukce, odolné proti potu a vlhkosti

Hmotnost: 3 g (jedno sluchátko), 34 g (společně s nabíjecí stanicí)

Rozměry nabíjecí stanice: 68 × 29 × 32 mm

Obsah balení

  • Sluchátka LAMAX Dots3 Play
  • Nabíjecí pouzdro
  • USB-C nabíjecí kabel
  • 3 velikosti špuntů
  • Manuál

Hodnocení zákazníků