LAMAX

Clips1 Plus White True Wireless sluchátka, aktivní potlačení hluku (ANC)

999 Kč

Clips1 Plus White True Wireless sluchátka, aktivní potlačení hluku (ANC)

Barva: Bílá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel elem6 s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

LAMAX Clips1 Plus White

Perfektní zvuk v cool balení

Nejlepší zvuk, jaký si umíš představit, v naprosto top designu a s dlouhou výdrží až 8 hodin, tak tohle všechno můžeš mít s LAMAX Clips1 Plus. Bezdrátová špuntová sluchátka s nožičkou do uší se automaticky bleskově spojí přes Bluetooth 5.3 s tvým telefonem a dopřejou ti dokonalý požitek, ať už posloucháš cokoliv. Gamerům určitě neunikne Herní mód, který zvýší požitek ze hry. Dotykem si přeskakuješ mezi tracky nebo přijímáš hovory, u kterých oceníš kvalitní mikrofon. To nejlepší je ale dokonale čistej a vyrovnanej zvuk, AAC, SBC kodeky, ANC pro potlačení okolního hluku a Transparency mode, aby byl poslech perfektní i bezpečnej. Tak cestuj, pracuj nebo sportuj stylově a v rytmu.

Nerušený poslech v top kvalitě

Reálné ANC zní tajemně, ale jeho přínos poznáš hned. Dokonale potlačuje okolní hluk díky 2 speciálním mikrofonům v každým sluchátku, přitom vůbec nezkresluje zvuk. Pokud budeš nakupovat v obchodě nebo přecházet přes přechod tak si zapni Transparency mode a budeš vědět co se děje kolem tebe. Mód propustnosti zesílí mikrofony, takže vnímáš dění kolem a klidně komunikuješ s okolím. K perfektně čistýmu zvuku přispívají i kodeky AAC a SBC

Super funkce, který si užiješ

Blesk je pomalejší brácha bezdrátovýho připojení Bluetooth 5.3 a tenhle pár sluchátek ho má. Automaticky se spáruje se zařízením a už to frčí. Užívat si můžeš parádních 8 hodin na jedno nabití a dalších 34 hodin se ukrývá v pouzdru. Někdo volá? Paráda, vyzkoušíš si, jak super kvalitní mikrofon sluchátka maj. A jestli patříš mezi gamery nebo filmový maniaky, nesmí ti uniknout Herní mód s nízkou latencí. Všechno ovládáš dotykově, takže pohoda jazz.

Velká výdrž

Na jedno nabití fungují sluchátka až 8 hodin, dalších 34 hodin se ukrývá v pouzdru, celkem je tak k dispozici 42 hodin. Dobíjení probíhá přes USB-C kabel.

ANC funkce

Funkce aktivního potlačení okolního hluku až o 30 decibelů ti díky dvěma speciálním mikrofonům v každém sluchátku umožní doslova vypnout okolí a užívat si hudbu naplno. Zvuk nijak nezkresluje, odhlučňuje hlavně spodní frekvence.

Transparency mode

V tomhle módu ti ANC mikrofony naopak okolí zesílí – ideální při placení v obchodě nebo při sportování na rušný cestě. Nech si sluchátka v uších a neztrácej kontakt se světem, když ho potřebuješ.

Bluetooth 5.3

Samozřejmostí je nejnovější Bluetooth 5.3, který se postará, aby přenos běžel naprosto bezchybně na vzdálenost až 15 metrů.

Dotykové ovládání

Skladby, hlasitost nebo hovory ovládáte dotykově, netřeba lovit telefon nebo sluchátka vyndávat z uší.

Herní režim s nízkou latencí

Všichni hráči a vyznavači filmů můžou jásat, sluchátka mají gaming mode! Minimální zpoždění a špičkovej zvuk z nich dělají prvotřídního univerzála.

Křišťálový sound

Lepší zvuk bys v týhle kategorii hledal těžko. Kvalitní měniče, LAMAX BeatBass® technologie a navíc hi-tech kodek AAC (Advanced Audio Coding), takže si vychutnáš jak svůj power song, tak i mluvený slovo.

Kvalitní mikrofon

Kvalitní mikrofony ti zajistí volný ruce při každým callu i hraní. Pokecáš přes ně i s hlasovýma asistentama a budou fungovat, i když máš v uších jenom jedno sluchátko.

Technické parametry

Typ sluchátek: Do uší, špunty s nožičkou, true wireless

Ovládání: Dotykové

Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.3

Podporované kodeky: AAC, SBC

Dosah Bluetooth: Až 15 m

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz

Velikost měniče: 10 mm

Kapacita baterie nabíjecí stanice: 350 mAh

Kapacita baterie ve sluchátku: 40 mAh

Doba přehrávání: Hlasitost 50 % - 8 h
Hlasitost 80 % - 4,5 h

Celková doba poslechu: 42 h

Doba nabíjení sluchátek z 0 % na 100 %: 2 h

Doba nabíjení nabíjecí stanice z 0 % na 100 %: 2 h

Konektivita: USB-C pro nabíjení

Potlačení okolního hluku: 2 mikrofony (- 30 db)

Funkce: ANC funkce – potlačení okolního hluku, Transparency mode (mód propustnosti), herní režim s nízkou latencí, podpora hlasových asistentů (Siri, Google Assistant), ovládání skladeb (přehrát/pozastavit, další/předchozí skladba), ovládání hlasitost, integrovaný mikrofon (ovládání telefonních hovorů - přijímání / odmítání a ukončení hovoru), možnost používání pouze jednoho sluchátka, ukazatel nabíjení, ergonomická konstrukce, odolné proti potu a vlhkosti.

Hmotnost: 4 g (jedno sluchátko), 44 g (společně s nabíjecí stanicí)

Rozměry nabíjecí stanice: 47 × 47 × 28 mm

Obsah balení

  • Sluchátka LAMAX Clips1 Plus White
  • Nabíjecí pouzdro
  • USB-C nabíjecí kabel
  • 3 velikosti špuntů
  • Manuál

Hodnocení zákazníků