LAMAX

Clips1 ANC Black True Wireless sluchátka, Hybridní ANC, výdrž 44h

1 499 Kč

Clips1 ANC Black True Wireless sluchátka, Hybridní ANC, výdrž 44h

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel elem6 s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

LAMAX Clips1 ANC Black

Nejlepší podoba zvuku

Pokud občas potřebuješ uniknout z reality všedních dnů do svého vlastního světa, pak jsou pro tebe LAMAX Clips1 ANC tou nejlepší volbou. Bezdrátová špuntová sluchátka jsou vybavena špičkovým hybridním ANC pro dokonalý potlačení okolního hluku, aby tvůj poslech nic nerušilo. Jakmile ale potřebuješ vnímat dění kolem sebe, přichází na scénu Transparency mode. Poslouchat můžeš nerušeně až 10 hodin a dalších 34 hodin ti poskytne pouzdro. Pro dobití pak slouží USB-C kabel. Sluchátka se automaticky spárují s tvým zařízením, a to bleskově díky Bluetooth 5.3. O dokonalou kvalitu a čistotu zvuku se postará kodek AAC a lepší požitek z her a filmů poskytuje low latency Herní mód. Vše ovládáš dotykově na sluchátkách a při telefonování oceníš kvalitu zabudovanýho mikrofonu. Sluchátka podporují taky hlasový asistenty.

Skvělej zvuk v cool balení

Parádně čistej a vyrovnanej zvuk ti zařídí kodek AAC. Jestli jsi hráč nebo filmový fanda, tak tě úplně odzbrojí Herní mód s nízkou latencí. Věčný telefonisty zase potěší super kvalitní mikrofon, takže telefon nech v tašce, sluchátka v uších ti stačí. Koneckonců si na nich vše dotykově ovládáš. Dokonalej bonus k tomu všemu je, že sluchátka skvěle vypadají, ať jdeš do práce, sportovat nebo třeba na nějakou akcičku. A určitě se hodí zmínit, že si rozumějí i s mobilními asistenty Siri a Google Assistant.

Kvalita s top výdrží

Ergonomicky tvarovaná sluchátka skvěle padnou do ucha a automaticky se spárují s jakýmkoliv tvým zařízením, a to bezdrátově, rychlostí blesku díky Bluetooth 5.3, kterým se chlubí jen ty nejmodernější modely. Prostě sluchátka super kvalitky, který ti navíc na jedno nabití vydržej až 10 hodin a dalších 34 hodin v sobě má ukryto pouzdro. Celkem teda 44 hodin senzačního zvuku. Pak stačí pouzdro, který na pohodu dáš i do kapsy, dobít přes USB-C.

Hybridní ANC

Dokonalé potlačení okolního hluku až o 40 dB díky 3 speciálním mikrofonům v každém sluchátku. Kombinace dovnitř a ven směřujících mikrofonů spolehlivě potlačuje okolní hluk v širším rozsahu než klasické ANC, aniž by došlo ke zkreslení zvuku.

Transparency mode

Mód umožňující větší propustnost okolních zvuků pro zvýšení bezpečnosti třeba při sportu. Zesílením mikrofonů je vše kolem lépe slyšet, bez vyndání sluchátek jde tak i bez problémů komunikovat s lidmi okolo.

Velká výdrž

Na jedno nabití zvládnou sluchátka fungovat až 10 hodin, dalších 34 hodin je ukryto v pouzdru, celkem je tak k dispozici 44 hodin. Dobíjení probíhá přes USB-C kabel.

Bluetooth 5.3

Propojení se zařízením probíhá bezdrátově prostřednictvím moderního Bluetooth 5.3 se vzdáleností až 15 metrů.

Křišťálový sound

Lepší zvuk bys v týhle kategorii hledal těžko. Kvalitní měniče, LAMAX BeatBass® technologie a navíc hi-tech kodek AAC (Advanced Audio Coding), takže si vychutnáš jak svůj power song, tak i mluvený slovo.

Herní režim s nízkou latencí

Všichni hráči a vyznavači filmů můžou jásat, sluchátka mají gaming mode! Minimální zpoždění a špičkovej zvuk z nich dělají prvotřídního univerzála.

Dotykové ovládání

Telefon může zůstat v tašce a sluchátka v uších, skladby, hovory i hlasitost se ovládají dotykově.

Kvalitní mikrofon

Kvalitní mikrofony ti zajistí volný ruce při každým callu i hraní. Pokecáš přes ně i s hlasovýma asistentama a budou fungovat, i když máš v uších jenom jedno sluchátko.

Malý přenosný pouzdro

Sluchátka s trendy designem můžeš využít jak k obleku, tak na svůj ranní běh. Nabíjecí pouzdro jsme navíc tak zmenšili, že tě vůbec nebude otravovat v kapse a můžeš ho nosit všude sebou.

Technické parametry

Typ sluchátek: Do uší, špunty s nožičkou, true wireless

Ovládání: Dotykové

Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.3

Podporované kodeky: AAC, SBC

Dosah Bluetooth: Až 15 m

Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz

Velikost měniče: 10 mm

Kapacita baterie nabíjecí stanice: 380 mAh

Kapacita baterie ve sluchátku: 45 mAh

Doba přehrávání: Hlasitost 50 % - 10 h
Hlasitost 80 % - 6,5 h

Celková doba poslechu: 44 h

Doba nabíjení sluchátek z 0 % na 100 %: 2 h

Doba nabíjení nabíjecí stanice z 0 % na 100 %: 2 h

Konektivita: USB-C pro nabíjení

Potlačení okolního hluku: Hybridní 3 mikrofony (- 40 db)

Hmotnost: 4,5 g (jedno sluchátko), 42 g (společně s nabíjecí stanicí)

Rozměry nabíjecí stanice: 53×53×28 mm

Obsah balení

  • Sluchátka LAMAX Clips1 ANC Black
  • Nabíjecí pouzdro
  • USB-C nabíjecí kabel
  • 3 velikosti špuntů
  • Manuál

Hodnocení zákazníků